Arsi Paradise Beach

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Novootvorený hotel so siete Arsi si Vás získa štýlovým dizajnom, pekným prostredím a množstvom nákupných možností v blízkom okolí. Odporúčame ho najmä pre mladších a páry, ktoré túžia po aktívnej dovolenke spojenej so zábavou a poznávaním okolia.

Poloha:
Hotel je situovaný v letovisku Alanya, ktoré sa nachádza pri pobreží Stredozemného mora na Tureckej riviére. V centre Alanye, ktoré je vzdialené 4,5 km, nájdete nespočetné množstvo obchodov, barov, kaviarní a diskoték. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 130 km.

Vybavenie:
6- poschodová budova, 66 izieb, výťah, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, bar, vonkajší bazén, vonkajší detský bazén, 2 tobogany, ležadlá a slnečníky pri bazéne, TV miestnosť. Za poplatok: turecké kúpele, sauna, masáže, trezor na recepcii, doktor.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek, za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13 r., tzv. eco izby (cenovo zvýhodnené, max. 2+2), klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, minichladnička, balkón.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:30 - 09:00, neskoré raňajky 09:00 - 09:30, obedy 12:00 - 13:30, večere 19:00 - 20:30, káva, čaj, koláčiky 15:30 - 16:30, bar pri bazéne s miestnymi alkoholickými a nealkoholickými nápojmi v čase 10:00 - 23:00. Za poplatok: importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy, turecká káva, zmrzlina. Podrobný rozpis all inclusive programu dostenete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
Súkromná piesočnatá pláž s kamienkovým vstupom do mora sa nachádza 50 m od hotela a dostanete sa na ňu cez miestnu komunikáciu. Ležadlá a slnečníky sú na pláži k dispozícii zadarmo. Vodné športy sú extra spoplatnené.

Arsi Paradise