Kleopatra Arsi

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza 80 metrov od pláže, do ktorej sa dostanete po pobrežnej ceste. Do centra mesta Alanya s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov sa dostanete cca. 1 km. Letisko Antalya je cca. 130 km.

Vybavenie: Hotel Cleopatra Arsi má celkom 60 izieb rozložených na 6 poschodiach. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, WLAN (za poplatok), reštaurácia, bary a TV miestnosť. Vonku sa nachádza bazén so slnečnou terasou. Tu nájdete bezplatné plážové lehátka a slnečníky. Na pláži sú k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie: Štandardné izby sú vybavené sprchou/WC, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, minibarom (za príplatok) a balkónom. Tieto izby je možné rezervovať aj na jedno použitie alebo ako dvojitú ekonomiku.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, raňajky neskoro ráno, popoludňajšiu kávu/čaj a koláč, ako aj miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00.

Šport/zábava: za poplatok: turecké kúpele, masáže.

Deti: detský bazén.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().