Mitos Apart

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Mitos Apart & Hotel sa nachádza v Alanyi, priamo na pláži. Centrum mesta Alanya s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov je vzdialené cca. 4 km. Letisko Antalya je cca. Vzdialenej 130 km.

Vybavenie: Hotel sa skladá z 56 izieb rozložených na 5 poschodiach v hlavnej budove. K vybaveniu patrí lobby s recepciou, prístup na internet (za poplatok), výťah, reštaurácia, bar, TV miestnosť, práčovňa (za poplatok) a lekárske služby (za poplatok). Vo vonkajšom komplexe sa nachádza bazén.

Ubytovanie: Štandardné izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom na vlasy, klimatizáciou (za poplatok), telefónom, satelitnou TV, WLAN (za príplatok), minibarom, trezorom a balkónom. Prípadne je možné rezervovať apartmány rovnakým vybavením. K dispozícii je aj kuchynka, mini chladnička a francúzsky balkón.

Stravovanie: Bez stravy je možné rezervovať raňajky alebo polpenziu. S polpenziou servírujete sa ráno a večer bohatým bufetom.

Deti: detský bazén, detský bufet a detské ihrisko.

Všeobecné informácie Turecko: turecký parlament rozhodol v decembri 2019 zaviesť pobytovú taxu (podobný dani z lôžka) s názvom "Správa koľají a výdavky dane". Predpokladaný termín začatia bude 1.4.2020. Výsledný ubytovacia daň sa hradí hostia na mieste v hoteli.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.