Bayview Georgetown Penang

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hlavnou polohou tohto hotela je jedinečná zmes súčasného, ​​ale nadčasového kultúrneho dedičstva. Nachádza sa v centre bankového a obchodného centra mesta Georgetown. Nachádza sa v pešej vzdialenosti od nákupných zón a historických a kultúrnych pamiatok mesta Penang. Turistické centrum mesta Khoo Kongsi, pláž Batu Ferringhi a chrám Kek Lok Si sú ľahko dostupné autom.

adresa:
25-A Farquhar Street
10200 Penang
Tel .: 60 4 2633161
Fax: 60 4 2634124

Vlastnosti:
Hotel víta hostí v 320 izbách. Dom má lobby a recepciu. K dispozícii je výťah, ktorý je dostupný na väčšine poschodí. Medzi rôzne zariadenia a služby patrí hotelový trezor, zmenáreň, izbová služba, služba prania bielizne, konferenčná miestnosť a biznis centrum. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje hosťom zostať v kontakte s okolitým svetom. Okrem toho existuje množstvo obchodov, ktoré vás pozývajú na prechádzku a prezeranie. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
V izbách sa nachádza kuchyňa a kúpeľňa; príjemná vnútorná klíma je zaručená klimatizáciou. K dispozícii je aj trezor a minibar. Štandardom je tiež príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Rôzne komunikačné a zábavné možnosti sú zabezpečené komfortným vybavením, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (za poplatok). K dispozícii sú aj papuče. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňa. K dispozícii je aj sušič vlasov.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa jedáleň a bar. Všetky tri hlavné jedlá majú pestré menu a hostia si môžu pochutnať na obede a večeri v menu.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén je ideálny pre aktívny odpočinok alebo pravidelné aquatraining. Slunečníky sú k dispozícii cestujúcim. Vírivka v kúpacej oblasti sľubuje príjemnú relaxáciu. K dispozícii sú rôzne zariadenia vrátane posilňovne, kúpeľov a masážnych procedúr. Diskotéka a nočný klub sú rekreačné možnosti.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.