Clube Maria Luisa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Tento apartmánový komplex sa nachádza v južnom Portugalsku, asi 170 metrov od pláže. Najbližšie obchody a reštaurácie sú vzdialené 800 metrov. Asi 6 km západne je mesto Albufeira. Na letisko Faro (FAR) sa nachádza cca. 32 km.

adresa:
Torre da Medronheira
Olhos d'Água
8200-635 Albufeira
Tel .: 351 289 501952
Fax: 351 289 592547

Vlastnosti:
Apartmánový hotel má 23 izieb rozložených na dvoch poschodiach. Vo vstupnom priestore je recepcia s nepretržitou prevádzkou. Pre fyzickú pohodu poskytuje raňajková miestnosť. Wi-Fi pripojenie na internet je bezplatné. Vonkajší bazén vás pozýva na kúpanie a ochladzovanie. Na požiadanie môžete zaparkovať svoje auto na parkovisku zdarma. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Apartmán s 1 spálňou
Izby majú spálňu, oddelenú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. V kuchynke je chladnička, varná doska, kávovar, riad, príbor a mikrovlnná rúra. K vybaveniu patrí televízia, telefón, bezdrôtový internet (zdarma), trezor (za poplatok).

Na vyžiadanie je možné bezplatne poskytnúť detskú postieľku.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Môžete si pomôcť sami na raňajkách (formou bufetu).

Šport/Zábava:
Pre šport a zábavu sú k dispozícii biliard, šípky, futbal, fitness a herňa (niekedy za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.