Wien

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Príjemný mestský hotel určený hlavne klientom, ktorí vyhľadávajú blízkosť centra mesta, kde je hlavným lákadlom nikdy nekončiaci nočný život, množstvo barov, reštaurácií, ale aj mnohé obchody a obchodíky s tradičnými tureckými suvenírmi.

Poloha:
Hotel sa nachádza na pobreží Stredozemného mora, iba 2 km od samotného centra vyhľadávaného a obľúbeného strediska Alanya pri Keykubatovej pláži. Nákupné možnosti sú v bezprostrednej blízkosti hotela, ako aj v centre mesta. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 130 km a historické centrum Antalye 140 km.

Vybavenie:

5- poschodová hlavná budova, 51 izieb, výťah, lobby, reštaurácia, 2 bary, bazén, detský bazén, plážový volejbal. Za poplatok: WiFi, internetová kaviareň, biliard.Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (21 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., individuálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, balkón, detská postieľka na vyžiadanie. Za poplatok: WiFi, minibar, trezor.Stravovanie:
Polpenzia formou bufetu, raňajky 07:30 - 10:00, večere 19:30 - 21:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácia 07:00 - 01:00.

Pláž:
Hotel sa nachádza len 30 m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora, od ktorej ho delí miestna komunikácia. Za poplatok: plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace a plážový bar, vodné športy na pláži, shuttle bus.

Wien Hotel Terbilek