Janelas do Mar

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Apartmánový hotel sa nachádza v turistickej oblasti Montechoro. Albufeira je cca. 2,5 km. V blízkosti hotela sú nákupné centrá s obchodmi, butiky, bary a reštaurácie. Na pláži je cca. 2,5 km. Odkazy na siete verejnej dopravy sa nachádza v bezprostrednej blízkosti hotela.

adresa:
Rua Corriera
Lote 215
8200-361 Albufeira
Algarve
Tel .: 351 289 580 070
Fax: 351 289 586 167

Vlastnosti:
Postavený v roku 1991 a renovovaný v roku 2003. Skladá sa z 8-podlažná budova s ​​celkom 176 jednotiek. Hotel ponúka vstupnú halu s 24 hodín. Recepcia, výťah, kaviareň, malý supermarket a do záhrady. Bar a reštaurácia à la carte reštaurácie vás pozýva na leňošenie. K dispozícii je tiež verejný internetový terminál (za poplatok). Vonku nájdete bazén, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi a pool/snack bar.

Poznámka:
Upozorňujeme, že prihlásenie do hotela je potrebné poskytnúť kreditnú kartu od 1. júna 2015 v hoteli.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Poznámka:
Upozorňujeme, že hostia musia bez rodičia zaplatiť zálohu vo výške € 250,00 za 21 rokov.

Poznámka o registrácii:
Upozorňujeme, že skupiny s pánske a dámske jazdy v dobe prenájmu musí zaplatiť zálohu na check-in poplatok vo výške 100 eur na osobu a 16. júla do 17. septembra. V prípade poškodenia v hoteli, poruchy alebo nesprávnej správania nemajú dostať späť zálohu. Ak nechcete uložiť vklad pri príchode do hotela, hotel sa odmietol k odbaveniu. Informácie od júla '19.

Ubytovanie:
štúdio
Všetky štúdiá sú vybavené kombinovanou obývacia/spacie častí, kúpeľňou alebo sprchou/WC, kuchynský kút, telefón, satelitný TV a trezorom.
Apartmán s 1 spálňou
Tieto apartmány s jednou spálňou majú rovnaké vybavenie ako štúdia, zahŕňať tiež oddelenú spálňu.
Voliteľne dostaniu s 2 izbami.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Deti sú ponúkané detské ihrisko.

Stravovanie:
Self Catering

Šport a zábava:
Medzi ponukami (môže byť spoplatnená) patrí krytý bazén, whirlpool a sauna. Športoví nadšenci sú ponúkané hotela tenis, stolný tenis, lukostreľba, biliard, minigolf a posilňovňa. Sezónne zábavný program poskytuje niektoré zmeny. V cca. 7 km sa nachádza golfové ihrisko.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.