Alboran

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento mestský hotel sa nachádza 600 m od pláže. Ponúka ideálny východiskový bod pre výlety do mnohých turistických atrakcií, ako sú Ceuta, Tánger, Gibraltár, Ronda a prírodný park "Alcornocales". V okruhu cca. K dispozícii sú rôzne obchody, bary, reštaurácie a diskotéky, ktoré sú vzdialené 300 metrov. Do pešej zóny je ľahký prístup k verejnej dopravnej sieti.

Vlastnosti:
Klimatizovaný hotel ponúka hosťom 6 jednolôžkových izieb, 70 dvojposteľových izieb a 3 apartmá typu junior. Recepcia je otvorená 24 hodín. Výťah môže byť použitý na dosiahnutie rôznych úrovní ubytovania. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - trezor, zmenáreň, TV miestnosť, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť. Wifi vo verejných priestoroch (za poplatok) umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s vonkajším svetom. Dom má zariadenie s prístupom pre invalidné vozíky. K dispozícii sú aj obchody. Tí, ktorí prídu autom, môžu zaparkovať na hotelovom parkovisku za poplatok.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené kuchyňou a kúpeľňou a klimatizácia a kúrenie zabezpečujú dobré vnútorné prostredie. Väčšina izieb má štandardne balkón. Izby majú manželskú posteľ. Vybavenie izieb zahŕňa trezor a minibar. Najlepším dovolenkovým komfortom je prístup na internet, telefón, TV a WiFi (za poplatok). Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. K dispozícii je tiež sušič vlasov. K dispozícii sú izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérové ​​kúpeľne. Ubytovanie ponúka rodinné izby a izby pre nefajčiarov.

Šport/Zábava:
Na terase sú k dispozícii pohodlné lehátka. Ako športové alebo rekreačné zariadenie je k dispozícii solárium za poplatok.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako je jedáleň, kaviareň a bar. Hostia sú rozmaznaní v reštaurácii (fajčenie, klimatizácia a vysoká stolička). Dom ponúka rezervovateľné stravovacie služby vrátane prenocovania vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. V dopoludňajších hodinách sú k dispozícii kontinentálne raňajky. V čase obeda a večeru si hostia môžu vybrať z a la carte menu alebo si objednať nastavené menu.

Kreditné karty:
Nasledujúce kreditné karty sú akceptované v hoteli: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.