Astoria Park

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Hotel je vzdialený cca. 300m od centra mesta, ponúka veľa nákupných a zábavných zariadení, ako sú bary, reštaurácie a nočné kluby. Pláž je cca. 750 m. Barcelona, ​​jeden dosahuje cca. 70 km a letisko Barelona cca. 90km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej budovy a susediacej budovy a má 121 izieb rozložených na 6 poschodiach. Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, trezor (za poplatok), lobby bar, 2 výťahy a 2 bary a WiFi (vo verejných priestoroch). K dispozícii je tiež TV miestnosť s miestnymi kanálmi, satelitnou TV a plochou obrazovkou. K vybaveniu patrí reštaurácia s klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl. Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá. Bazén zahŕňa bazén. Vonkajší komplex má terasu. Hostia môžu využiť slnečníky a lehátka pri bazéne.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, chladničkou (za príplatok), satelitnou TV, klimatizáciou/kúrením, telefónom a prenájom bezpečné.

Veľké dvojlôžkové izby: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, sú priestrannejšie a majú dve prístelky.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Self-stravy, raňajky, polpenzia alebo plná penzia

Všetky objednané jedlo v štýle bufet

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Možnosť za poplatok: biliard
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok): Golfové ihrisko

wellness:
Ak je to nutné, za poplatok:
Kúpeľné centrum, sauna, vírivka, parná miestnosť a solárium.

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
- domáce zviera (na vyžiadanie a za poplatok)
 - Parkovanie (za príplatok)

Kategória Krajina:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Upozorňujeme, vstupné požiadavky, ktoré v súčasnej dobe tiež podliehať zmenám v krátkej dobe kvôli koronavírusy.

Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo výkonnostné obmedzenia hoteloch v závislosti na lokalite a regiónu (napr. Ako je vôbec alebo len obmedzene činnosti, pozmenených koncepty reštaurácií, žiadne alebo obmedzené wellness ponuky, žiadnu mini-klub starostlivosti alebo akýmkoľvek ústa strážnej službe v verejné priestory, atď.) Ako cestovný hosť, mali by ste tiež požiadať dodržiavali už testovaných pravidiel správania, ako je napríklad dodržiavanie minimálnych vzdialeností a hygieny rúk v rekreačnej destinácie.

Požiadavky na jednotlivé hotely, turistických destinácií či regióny môžu mať bez ohľadu na krátkodobé, v závislosti na aktuálnej situácii, ktoré majú byť upravené.

Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Turistická daň:
Od novembra 2012 je cestovná daň splatná na mieste pre cestujúcich nad 16 rokov. Výška dane závisí od kategórie hviezd rezervovaného hotela a je od 0,50 do 2,50 eur za noc/osobu. Suma musí byť zaplatená v hoteli. (Zmeny vyhradené)