Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Hotelová oblasť je dobrá 120 000 m². Je vzdialený len 20 metrov od pláže na dlhom pobreží. Nachádza sa 8 km od centra mesta Belek. Hromadná doprava stojí pred hotelom. Medzinárodné letisko Antalya je po cca. Dosiahlo sa 35 km.

adresa:
Belek Turizm Merkezi
07507 Belek
Antalya
Tel .: 90 242 710 2600
Fax: 90 242 725 4417

Vlastnosti:
Hostia môžu pohodlne a pohodlne spať v 10 junior apartmánoch a 69 apartmánoch a hotel má 333 dvojposteľových izieb.Hostia sú vítaní v lobby s recepciou a check-in/out služby.Na rôzne úrovne domu sa dá dostať výťahom.Služba ubytovania zahŕňa zmenáreň.Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch.K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie.V supermarkete a obchode so suvenírmi a niekoľkými ďalšími obchodmi sa ponúkajú možnosti pre pohodové prechádzky.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu.K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť a herňa.Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.K vybaveniu patrí platená služba hlídania detí, starostlivosť o deti, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa a kadernícky salón.K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
Izby majú spálňu, kúpeľňu a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí sušič vlasov, telefón, televízia, trezor a klimatizácia.
Voliteľne k dispozícii ako jeden alebo bočný výhľad na more.
rodinné izby
Rovnako ako štandardná izba, trochu priestrannejšia s poschodovou posteľou.
Rodinná izba (2 miestnosti)
Vybavenie pripomína štandardnú izbu a ponúka ďalšiu samostatnú spálňu.
Voliteľne k dostaniu s bočným výhľadom na more.
double Economy
Zariadenia podobné dvojlôžkovým izbám, ale typ izby je priradený samotným hotelom a môže byť umiestnený na neprednostnom mieste.

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Poznámka:
Slávnostné večere na Vianoce a Nový rok sú zahrnuté v cene vašej cesty. Malí hostia sa medzitým starajú o animačný tím.

Šport/Zábava:
Bazén s 2 vonkajšími bazénmi a 2 vnútornými bazénmi pozýva na uvoľnené potešenie z kúpania.K dispozícii je detský bazén.Vodný tobogán poskytuje zábavu pre mladých aj starých.Na dovolenke si môžete vychutnať slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.Rozmanitosť športov ponúka veľa rôznych športových aktivít v hoteli, ako napríklad:Tenis, petanque, plážový volejbal, volejbal, basketbal, minigolf a lukostreľba a za poplatok cyklistika/horská cyklistika a golf.K dispozícii je množstvo športov, vrátane vodných športov, ako sú windsurfing, katamarán a aqua fitnes, a za poplatok vodné lyžovanie, vodné lyžovanie, motorové člnkovanie, jazda na bicykli, jazda na bicykli a kanoistika.Dom ponúka rôzne športové aktivity vo vnútornej oblasti, napr. K dispozícii je telocvičňa, stolný tenis, šípky, gymnastika a aerobik, ako aj biliard a bowling.Kúpele ponúkajú celý rad procedúr, vrátane kúpeľov, sauny, parnej kúpeľne, hammam, kozmetického salónu, solária a za príplatok masáže.Medzi ďalšie voľnočasové aktivity patrí zábavný program, živá hudba, diskotéka, detský klub, mini diskotéka a nočný klub.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím pod

JT Touristik informácie o batožine/stravovaní:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa pod položkou/VISA pod:

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Poznámka: v mieste bydliska/Hodnotenie:
Upozorňujeme, že pre všetkých hostí bez bydliska v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii alebo v Beneluxe môže hotelové odbavenie na mieste určenia spôsobiť problémy pri príchode do hotela. V tomto prípade sa očakáva, že hotelieri na mieste zamietnu rezerváciu alebo zaúčtujú ďalší poplatok.

Informácie pre zimnú sezónu:
Upozorňujeme, že počas zimnej sezóny (okolo 15.10. - cca 15.05.) Prebiehajú ďalšie opravy a renovácie. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je alebo len oznámila v krátkej dobe. Vezmite prosím na vedomie, že spoločnosť JT Touristik nemá na tento účel žiadny vplyv.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.