Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
V areáli hotela sú aj 101.000 metrov štvorcových a nachádza sa priamo na dlho-ťahané pobreží Uckum-Belek. Zhruba 8 kilometrov od centra mesta Belek. Antalya (AYT) Airport je km po asi 28.

adresa:
Belek Turizm Merkezi
07507 Belek
Antalya
Tel .: 90 242 710 2600
Fax: 90 242 725 4417

Vlastnosti:
5-poschodový hotel sa skladá z hlavnej budovy a troch príloh. má celkom 503 izieb. K vybaveniu patrí 24-hodinová recepcia, kaderníctvo, obchod, hlavná reštaurácia, 4 à la carte reštaurácie (turecká, talianska, mexická a stredomorská kuchyňa s rybami), 6 barov, bezdrôtové pripojenie k internetu (zdarma), 3 konferenčné miestnosti a zadarmo, v závislosti od dostupnosti parkovanie. Vonku nájdete 2 sezónne bazény, samostatný detský bazén a tobogány. Do bazénov a na pláži s lehátkami a slnečníkmi zdarma pripravený. Domáce zvieratá nie sú povolené v budove.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odchodu sa môžu v jednotlivých hoteloch líšiť. Check-in sa očakáva od 14:00, check-out sa očakáva medzi 12:00. Pre viac informácií o príchode a odchode prosím kontaktujte recepciu. Všetky informácie bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
(23 m²) Izby sú vybavené spálňou, kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou/WC a balkónom alebo terasou. K vybaveniu patrí TV, telefón, klimatizácia, Wi-Fi (zdarma), sušič vlasov, trezor, minibar (prípadne GEG. Poplatok).
Voliteľne k dispozícii s bočným výhľadom na more, alebo dokonca na súkromné ​​použitie.
Standard Single Room
V opačnom prípade rovnaké vybavenie ako dvojitý štandard izby sú trochu menšie a pre použitie osoby zarovnané.
Voliteľne k dispozícii s bočným výhľadom na more.
Dvojlôžkové izby bez balkóna/terasa
Inak rovnaké funkcie ako štandardné izby s manželskou posteľou nemajú balkón/terasa.
double Economy
Zariadenie podobné službe Double Standard, avšak typ izby je priradený samotným hotelom a môže sa nachádzať v nevýhodnom mieste.
Rodinná izba/spoločná izba
(cca 28 m²) S rovnakým vybavením ako štandardná dvojlôžková izba môžu izby spať až pre 4 osoby.
Rodinná izba 2 izby/rodinné izby 2 spálne
(Cca 31 m²), Izby sú 2 spálne, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou/WC a balkónom alebo terasou. Vybavený ako štandardné dvojlôžkové izby.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladšie hostí, tam je vonkajší bazén samostatný detský bazén a detské ihrisko. Deti vo veku 4 - 12 rokov môžu tiež navštíviť klub V hoteli je detský. Okrem toho, stráženie detí (za príplatok) je.

Stravovanie:
All Inclusive/All Inclusive Plus
Raňajky od 7:00 do 10:00 v hlavnej reštaurácii
Neskoré raňajky od 10:00 do 11:00 v hlavnej reštaurácii
Obed od 12:30 do 14:30 v hlavnej reštaurácii
Gözleme 11:30 do 16:00 v gözleme domu
Občerstvenie od 12:00 do 16:00 snack reštaurácie
Káva/koláč/zmrzlina od 14:00 do 18:00 v cukrárni
Večera 19:00 do 21:30 v hlavnej reštaurácii
Polnočné občerstvenie 23:30 do 0:30 v hlavnej reštaurácii
Sandwich/sušienky 00:30 do 7:00 v bare vo vstupnej hale

K začlenenie nápojov zahŕňajú vodu, nealkoholické nápoje, čaj, káva a miestne alkoholické nápoje.

Upozorňujeme, že časy sa môžu líšiť.

Šport/Zábava:
Pre športové aktivity patrí šípky, boccia, vodné pólo, aquarobics, fitness, plážový volejbal, basketbal, aerobik, tenis, stolný tenis a biliard. V asi 800 metrov sa nachádza aj golfové ihrisko. Pre zábavu, zábavný program, večerná show a živá hudba.

Wellness:
V kúpeľnom areáli môžete využiť zdarma saunu, jacuzzi, parný kúpeľ a hammam. Masáže, k dispozícii je aj poplatok.

Hotel Tax:
Upozorňujeme, že pri cestovaní počas obdobia 01. apríla - 31. december 2020 daň môže byť vymeraná. Poplatok je 1% z ceny ubytovania a výdaji hotela. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene pobytu a je (s výhradou zmeny) na mieste hosť zaplatiť.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Nemeckí občania môžu vstúpiť do Turecka až na 90 dní bez víz na obdobie 180 dní na turistické účely.

Rakúski občania potrebujú platenú vízum na vstup na turistické alebo obchodné účely, čo je najlepšie požadované on-line vopred a vytlačené.

Víza pre cestovný ruch a služobné cesty je potrebné vyžiadať a vytlačiť on-line pred odchodom cez "elektronický vízový systém". Turistické vízum je platné na 90 dní a môže byť predĺžené. Ďalšie informácie o elektronickom vízovom systéme nájdete na domovskej stránke tureckého generálneho konzulátu vo Viedni.

Nemeckí a rakúski občania potrebujú cestovný pas platný 6 mesiacov po období cesty.

Informácie pre zimnú sezónu:
Vezmite prosím na vedomie, že počas zimnej sezóny (okolo 15,10 až 15,05 hod.) Uskutoční sa viac opráv a renovácií. Aj v bezprostrednej blízkosti hotela sa môžu uskutočniť stavebné práce. Bohužiaľ, táto práca zvyčajne nie je oznámená alebo len v krátkom čase.

Navyše v dôsledku počasia alebo nízkeho počtu návštevníkov nie sú niektoré hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia a aktivity dostupné alebo len čiastočne dostupné.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.