Royal Penang

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v historickej enkláve Georgetown, hlavného mesta malajzijského ostrova Penang. Na prahu mnohých tajomstiev Penangu, komplex je v centre jedného z obľúbených miest pre exotické, romantické a medzinárodné dovolenky, rovnako ako pre stretnutia a výstavy. Centrum mesta, rovnako ako Khoo Kongsi, ozdobený dom čínskeho rodinného klanu, je asi 10, pláž cca. 20 minút jazdy autom.

adresa:
3 Jalan Larut
10050 Penang
Tel .: 60 4 2267888
Fax: 60 4 2266615

Vlastnosti:
Hotel víta hostí v celkom 237 izbách. Recepcia je otvorená 24 hodín. Jednotlivé poschodia sú ľahko dostupné výťahom alebo schodmi. K rôznym zariadeniam a službám patrí hotelový trezor, zmenáreň, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť. Vďaka WiFi vo verejných priestoroch sú hostia v kontakte s okolitým svetom. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa, pre príjemnú klímu v miestnosti je klimatizácia. K dispozícii je aj trezor. Minibar a príslušenstvo na prípravu čaju a kávy sú tiež štandardom. Žehliaca súprava je k dispozícii pre väčšie pohodlie cestujúcich. Zariadenie je doplnené telefónom, TV a rádiom. V kúpeľni so sprchovacím kútom je sušič vlasov.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako je jedáleň, kaviareň, bar a krčma. Lahodné raňajky vás lákajú z postele ráno a na obed a večeru si hostia môžu vybrať z menu alebo si objednať jedlo.

Šport/Zábava:
Voľba športu alebo voľného času je k dispozícii za poplatok.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.