MPM Hotel Arsena

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel MPM Arsena sa nachádza priamo na južnej pláži mesta Nessebar. Na staré mesto Nessebar sa dostanete za pár minút.

Vybavenie: Hotel ponúka svojim hosťom lobby s recepciou, lobby barom a bufetovou reštauráciou. Vo vonkajšom komplexe sú k dispozícii hotelovým hosťom bazén s detským kútikom, bar pri bazéne a lehátka a slnečníky pri bazéne a slnečná terasa zdarma. Na pláži je jeden deštník a 2 plážové stoličky na izbe. Plážové uteráky proti kauci.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Dvojlôžkové izby majú vaňu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu (centrálne ovládané), TV, trezor (za poplatok), balkón a mini chladničku (minerálna voda denne na izbe). Možnosť rezervácie ako jednolôžková izba na jedno použitie. (Obsadenosť: dospelí aspoň 2)
Dvojlôžková izba typu B: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby za špeciálne ceny. (Obsadenosť: dospelí aspoň 3 až max 4 deti aspoň 1)
Juniosuite: Rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale trochu priestrannejšie a pre deti jednu palandovú posteľ.
Super-Spar: Rovnako ako dvojlôžkové izby, v nevýhodnej polohe.
Dvojlôžková izba (BOJA73): Izby majú manželskú posteľ, rozkladaciu pohovku ako prístelku, koberce, internet (zdarma), satelitnú TV a centrálne
riadená klimatizácia. Kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom.
Suita Junior (BOJA73): Suity Junior sú o niečo priestrannejšie a majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby.

Pri rezervácii all-inclusive:
Ultra All Inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu v hotelovej reštaurácii. Od cca. 10-23 hodiny sú káva, čaj a miestne nealkoholické nápoje a cca. 10-12 a 16:00 - 18:00 Občerstvenie, sendviče, zmrzliny a sladkosti sú k dispozícii v bare pri bazéne. Od cca. Od 10:00 do 23:00 sú v hotelovej lobby a bare pri bazéne k dispozícii nealkoholické nápoje, čapované pivo, víno a miestne a vybrané dovážané alkoholické nápoje. Polnočné občerstvenie cca. 22-23 hodín. V priebehu dňa si nápoje a občerstvenie v plážovom bare.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Medzi športy patrí: fitnes, aerobik a aqua gymnastika, pilates a šípky.

Detský program: DETSKÉ ZÁBAVNÉ Kluby - pre deti od 4 do 12 rokov, otvorené 6 dní v týždni od 10-12: 30 a 15-17: 30.
vo večerných mini disco

Wellness: Moderné kúpeľné centrum so saunou, parným kúpeľom a krytým bazénom. Kúpeľná oblasť MPM Arsena, ako aj ošetrenie za poplatok.

Hotelové služby: Parkovanie je hosťom k dispozícii za poplatok.
Wi-Fi je k dispozícii hosťom v celom hoteli bezplatne. Vysokorýchlostné Wi-Fi za poplatok.

Poznámka 2:
V katalógu "Sonnenziele" Leto 2019 na strane 83.

Sezóna: Hotel sa otvára už 1.5.2019. Upozorňujeme však, že len od 1.6.2019 bude prevádzka na pláž so všetkými inzerovanými inzerciami. Bazény hotela so všetkou občianskou vybavenosťou budú samozrejme k dispozícii od 1. mája.
Pre hotel BOJA73 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena len organizátorom.