SENTIDO Thalassa Coral Bay

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Hotel sa nachádza len dospelí!
Viac podrobností nájdete v časti "Poznámky".

• Dovolenka Concierge
• Neskoré raňajky
do 11.30 hod
• Samostatné priestory v hlavnej reštaurácii pre hostí starších ako 16 rokov
• BLUE BAR so živou hudbou
• program činností
"Holiday Plus
• výber vankúšov a
ponuka Topper

Adults Only

Miesto:
Tichý na malebnom polostrove na západe Cypru, len pár krokov (100 m) pre verejnosť, jemne svahovú piesočnú pláž Coral Bay s barmi a reštauráciami, Paphos je vzdialený 12 km, Paphos, známy svojimi starými kráľovskými hrobkami Archeologický park v malebnom prístave s medzinárodne známymi módami Ledy sú len niektorými z možností pre jednodenné výlety. Čas prepravy z letiska Paphos je približne 70 až 80 minút.

Vlastnosti:
Luxusný hotelový komplex má 100 izieb rozložených na 7 poschodiach. Hotel má tiež lobby s recepciou a výťahmi, ako aj internetový kútik a niekoľko reštaurácií (vrátane hlavnej reštaurácie "Ambrosia"), 2 a la carte reštaurácie (s predbežnou rezerváciou) a barov. Obchody. Wi-Fi pripojenie na internet je zahrnuté v celom rezorte. V príťažlivom vonkajšom priestore sa nachádza bazén so slnečnou terasou. V bazéne sú k dispozícii plážové lehátka, slnečníky a osušky, na pláži za poplatok.

Ubytovanie:
Moderné a priateľské zariadené dvojlôžkové izby (A1-2A), cca. 25 m² vybavené zariadením na prípravu čaju a kávy, minibar, klimatizáciu, trezor, satelitnú TV, Wi-Fi (v cene), telefón, kúpeľňu s vaňou a integrovanú sprchu, WC, župany, papuče, Tiež ako úsporná miestnosť (A2S), v obmedzenom počte dostupnosti (žiadne želanie na vybavenie a umiestnenie je možné), rezervovateľné.

Potraviny a nápoje:
All inclusive. Na večeru sa požaduje vhodné oblečenie (pánov v dlhých nohaviciach).

All Inclusive:
Všetky jedlá vo forme bufetu. 1x týždenný tematický bufet. Miestne, vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje od 10:00 do 24:00. Neskoré raňajky do 11:30 ráno. Občerstvenie, káva a čaj od 15.30 do 17.00. Večera je tiež možná v reštaurácii à la carte (1x za osobu a pobyt s predpredajnou rezerváciou). Dietní kuchyňa na vyžiadanie.

zábava:
Coral Bay, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti hotela, ponúka niekoľko reštaurácií a barov.

Šport/Aktivity:
V cene: posilňovňa, tenis. Za poplatok: bicykel/horské bicykle, golf, jazda na koni a rôzne vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov.

Wellness:
"Anagenisis" -SPK. V cene: parný kúpeľ, krytý bazén (vyhrievaný), sauna, vírivka. Za poplatok: masáže a kúpeľné procedúry.

Info:
Kreditné karty: Amex, MasterCard, VISA; Kategória krajiny: 5 hviezdičiek.

Buchungshinweis:
Minimálny vek je 16 rokov. Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.