Hotel Continental Tossa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Usporiadanie: Polpenzia, plná penzia

Miesto:

Centrálne, len 800 metrov od pláže. Do centra s množstvom zábavy a nákupov sa dostanete po cca. Vzdialenosť 100 m.

vybavenie:

Tento 200-izbový hotel, ktorý je obľúbený s mladými ľuďmi, ponúka lobby s recepciou, výťahom, reštauráciou, barom a salónikom s TV. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza sladkovodný bazén so slnečnou terasou. Pre mladších hostí je k dispozícii samostatný detský bazén a detské ihrisko. Kreditné karty: VISA, Mastercard.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Dvojlôžková izba (DR):

Izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, telefónom, trezorom, satelitnou TV, klimatizáciou a balkónom alebo terasou.

stravovanie:

Prípadne s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou rezervovateľné. Pri všetkých rezervovaných jedlách si môžete pomôcť sami do bufetu.Poznámka pre zariadenie v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (od novembra do marca/apríla) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia platia predovšetkým pre plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy. Klimatizačné zariadenia uvedené v opise nehnuteľností sa samozrejme používajú ako vykurovanie počas chladnejších mesiacov roka.

Požičovňa áut zahrnuté

Upozorňujeme na informácie o rezervovanej službe požičovne áut pod