Maya Club Golf

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza v rekreačnej oblasti Titreyengöl a leží cca. 450 m od pláže, do ktorej sa dostanete cez malú lesnú cestu. Do centra obce s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov sa dostanete po cca. 4 km. Vzdialenosť od letiska Antalya je asi 65 km.

Vybavenie: Hotel má celkom 180 izieb a ponúka lobby s recepciou a vstupnou halou, WLAN (zdarma), hlavnú reštauráciu, a la carte reštauráciu, bar, konferenčnú miestnosť a kaderníctvo (za poplatok), malý supermarket, práčovňa (za príplatok) Poplatok), obchodné a lekárske služby (za poplatok). Vonku sú dva bazény so slnečnou terasou, ako aj bar pri bazéne a záhradný bar (sezónne). Na pláži je tiež bar, slnečníky a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži za poplatok.

Ubytovanie: Štandardné izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, manželskú posteľ alebo samostatné lôžka, klimatizáciu, TV so satelitným príjmom, telefón, trezor, minibar (zadarmo) a balkón alebo francúzsky balkón. Tiež sú rezervovateľné na výlučné použitie.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, denné občerstvenie, popoludňajšie kávu/čaj a koláč, rovnako ako miestne alkoholické a nealkoholické nápoje.

Šport/údržba: Bez poplatku: Fitness centrum, tenis (vybavenie/svetlomet proti poplatku), stolný tenis, volejbal, šípky, turecké kúpele ,. Za poplatok: sauna, masáže a procedúry v kúpeľnom a wellness centre. Rôzne vodné športy sú k dispozícii od miestnych poskytovateľov pláže.

Deti: Mini klub (4 - 12 rokov/hod.), Detský bazén, mini diskotéka a zábavné programy.

Všeobecné informácie Turecko: turecký parlament rozhodol v decembri 2019 zaviesť pobytovú taxu (podobný dani z lôžka) s názvom "Správa koľají a výdavky dane". Predpokladaný termín začatia bude 1.4.2020. Výsledný ubytovacia daň sa hradí hostia na mieste v hoteli.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.