Ouratlantico

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Atraktívny komplex sa nachádza v turistickej oblasti Albufeira, iba cca. 10 minút od pláže Oura (asi 400 m od hotela). Hromadná doprava je dostupná priamo na mieste. Obchody, reštaurácie, bary a krčmy sú vzdialené asi 100 metrov od komplexu. Ďalšia diskotéka je po cca. 500 m.

adresa:
Rua José Fontana
Areias de São João - Apartado 908
8200-282 Albufeira
Tel .: 351 289 510 400
Fax: 351289510409

Vlastnosti:
V hoteli je celkom 74 bytov. Apartmánový hotel má vstupnú halu a recepcii. Trezor, zmenáreň, herňa a práčovňa sú služby pre cestujúcich v hoteloch sú k dispozícii k dispozícii. WLAN, hostia majú prístup na internet vo verejných priestoroch. V supermarkete tovar môžete zakúpiť pre vaše každodenné potreby. Tí, ktorí prídu autom, môžu zanechať svoje vozidlá na parkovisku ubytovanie. Prostredie môže byť preskúmané vďaka požičovňa bicyklov s kole.

Upozorňujeme, že pri príchode do hotela sa vyžaduje kreditná karta.

Upozorňujeme, že bakalársku/sliepky sú v tomto hoteli nie je povolené. Hotel si vyhradzuje právo odmietnuť odbaviť.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Poznámka:
Upozorňujeme, že každý hosť menej ako 21 rokov bez rodičov musí opustiť zálohu vo výške € 250,00.

Šport/Zábava:
Príjemne vyhrievaná voda v bazéne s vnútornými bazénmi zaisťuje zdravé kúpanie.Osviežujúce občerstvenie zaručuje ponor vo vonkajšom bazéne.K dispozícii je detský bazén s bazénom.Ležadlá a slnečníky sú tiež k dispozícii pre cestujúcich.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.Ak nechcete robiť bez športu počas cestovania, môžete sa zabaviť na bicykli/horskom bicykli a golf.Tenis sa ponúka za poplatok.K dispozícii je telocvičňa a za poplatok stolný tenis a biliard sú súčasťou športových a rekreačných zariadení.Pre hostí sú k dispozícii kúpele s kúpeľmi.Za poplatok je sauna.Pre zábavu patrí diskotéka a nočný klub.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.