Trendy Side Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na jemnej piesočnatej pláži západne od mesta Side. Do centra mesta s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov sa dostanete po cca. 800 m. Letisko Antalya sa nachádza v cca. 65 km vzdialenosť.

Vybavenie hotela: Hotel má celkom 146 izieb, ktoré zahŕňajú hlavnú budovu a prístavbu, halu s recepciou, WLAN (bezplatne)/internetový kútik (za poplatok), lobby, výťah, spoločenskú miestnosť, reštauráciu, bary, 2 reštaurácie à la carte, krytý bazén a rôzne obchody. Vonku sa nachádza bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne. Plážové ležadlá, vankúše, slnečníky a osušky sú k dispozícii bezplatne pri bazéne a na pláži.

Ubytovanie: Štandardné izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu (od júna do septembra 24h, inak za hodinu, centrálne riadené), telefón, SAT TV, minibar (denne s vodou, minerálka a voda) a balkón. Prípadne je možné ich rezervovať na jedno použitie alebo s čiastočným výhľadom na more. Izby na jednorazové použitie s čiastočným výhľadom na more alebo s výhľadom na more sú rovnaké vybavenie. Junior suity sú priestrannejšie s rovnakým vybavením ako štandardné izby. K dispozícii sú aj bočný výhľad na more v prílohe.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obed a večeru, raňajky neskoro ráno, denné občerstvenie, popoludňajšie kávu/čaj a koláč a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00. Za poplatok môžete získať čerstvé ovocné šťavy a dovezené alkoholické nápoje.

Šport/Zábava: Bezplatne: Stolný tenis, telocvičňa a aerobik. Za poplatok: biliard, sauna a turecké kúpele. Masáže a procedúry v kúpeľnom a wellness centre. Rôzne vodné športy sú k dispozícii od miestnych poskytovateľov pláže.

Poznámka: Hotel prijíma hostí len do veku 16 rokov. Otvorené od apríla do októbra.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().