Natura Algarve Club

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Pláž je vzdialená asi 1,5 km. Centrum mesta je vzdialené asi 5 km. Letisko je od hotela vzdialené asi 35 km.

adresa:
Rua Fernão Lopes Lote 2
8200 Santa Eulalia, Albufeira
Algarve
Tel .: 351 289 580600
Fax: 351 289 580609

Vlastnosti:
Hotel má celkom 63 štýlových izieb. Hotel má lobby s 24-hodinovou recepciou (otvorená od 15. marca do 15. novembra, mimo sezónu od 9:00 do 17:00). Vo verejných priestoroch je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Bar vás pozýva v útulnej atmosfére, aby ste večer zakončili nápojom. V dobre udržiavanej vonkajšej časti hotela nájdete záhradu. Parkovanie je k dispozícii za poplatok, podľa dostupnosti. V tomto hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Poznámka:
Upozorňujeme, že pri príchode do hotela sa musí zaplatiť bezpečnostná kaucia vo výške 100 EUR.

Ubytovanie:
štúdio
Izby sú vybavené sprchou alebo vaňou/WC, telefónom, klimatizáciou/kúrením, TV, WLAN (zadarmo), trezorom na prenájom, sušičom na vlasy (za poplatok) a balkónom alebo terasou. Všetky izby majú kuchyňu s chladničkou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom a kávovarom.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na bazén.
Apartmán s výhľadom na bazén
Pri inak rovnakom vybavení ako štúdio tvoria izby spálne a kombinovanú obývaciu a spaciu časť.


Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).

Poznámka:
Od leta 2019 sa bude konať ekologický hrnček, ktorý bude rozdaný za poplatok 2 €. Po vrátení šálky sa uvedená suma tiež vráti. Slamky sa vydávajú iba na požiadanie.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Pri rezervácii hotela s vlastným príchodom alebo letom je možné, že za príchod do hotela sa účtuje príplatok.
V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že rezervácia bude odmietnutá na mieste, a preto nie je možné odbavenie.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.