Atlantida Sol

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Najbližším mestom Figueira da Foz sa nachádza cca. 2 km od hotela. Letisko: OPO cca. 110 km LIS cca. 190 km od hotela.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 140 izieb rozložená na 6 podlažiach. Interiér patrí recepcia (24 hodín), trezor, výťah, obchod a bar a prístup k internetu (vo verejných priestoroch) a Wi-Fi (vo verejných priestoroch). K dispozícii je ešte TV miestnosť s TV so satelitným príjmom. K vybaveniu patrí aj reštaurácia s klimatizáciou a terasou. Krytý bazén dotvára interiér. Bazéne zahŕňa bazén a slnečnou terasou (otvorené sezónne). Horúca vaňa je k dispozícii.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby (cca 18 m2) sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, WiFi (zadarmo), LCD TV, písacím stolom, telefónom a balkónom alebo terasou.
Za príplatok izby s výhľadom na more K dostaniu.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Raňajky

Deti (v závislosti od sezóny):
- Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- ak je to možné za poplatok: stolný tenis, masáže, sauna, kúpele, whirlpool, slnečná terasa vo wellness centre

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Diners Club, Euro/Master Card, Visa
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:


Upozorňujeme, že v niektorých mestách sa účtuje miestna turistická daň. Výška ubytovacej dane závisí od počtu hviezdičiek rezervovaného hotela a dĺžky pobytu. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a musí ho zaplatiť hosť priamo v hoteli.