Pateo Village

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Tento hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta v rekreačnej oblasti Albufeira. Reštaurácií a odkazy na siete verejnej dopravy sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti. More pláže s jemným pieskom, mnoho obchodov, krčiem a nočných klubov sú cca. 3-4 km od hotela.

adresa:
Rua do Bem parece - Piate
8200-372 Albufeira
Tel .: 351 289 540 950
Fax: 351289540959

Vlastnosti:
75 apartmány ponúkajú hosťom pohodlie a komfort voľby.Apartmánový hotel má vstupnú halu a recepcii.Bezpečné, zmenáreň a pranie bielizne pre hostí z ubytovania sú k dispozícii.Wi-Fi (zdarma) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch.V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.Kola môžu byť zaparkované v existujúcom sklepe.Okolie môžete skúsiť aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov.

Upozorňujeme, že pri príchode do hotela sa vyžaduje kreditná karta.

Upozorňujeme, že bakalársku/sliepky sú v tomto hoteli nie je povolené. Hotel si vyhradzuje právo odmietnuť odbaviť.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Šport/Zábava:
Vnútorné a vonkajšie bazény sú skvelé pre bežné aqua školenia a aktívny odpočinok. Lehátka a slnečníky sú poskytované aj pre cestujúcich. Blaženej relaxácie sľubuje jacuzzi v kúpacej oblasti. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Pre tých, ktorí hľadajú pohyb je jazda na bicykli/jazda na horskom bicykli, tenis a basketbal sú tiež ponúkané. Stolný tenis, biliard, rovnako ako príplatok telocvičňa sú súčasťou športového a rekreačného ponuky. Wellness centrum s kúpeľmi a soláriom nájdete v hoteli. Apartmánový hotel organizuje zábavný program pre dospelých.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.