Nissi Park

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Na piesočnatú pláž "Nissi Beach" v sesterskom hoteli Nissi Beach Resort cca. 200 m nad pobrežnou cestou. Reštaurácie, bary a obchody asi 50 m. Po Ayia Napa cca. 3 km. Autobusová zastávka cca 50 m. Transfer z letiska v Larnake je cca. 35 až 60 minút.

Vlastnosti:
Hotel má 80 izieb na 2 poschodiach. Lobby s recepciou a internetovým kútikom a WLAN (vrátane). Reštaurácia, bar a kaviareň. Vonkajší sladkovodný bazén a samostatný detský bazén. Plážové ležadlá a slnečníky pri bazéne v cene, na pláži za poplatok. Všetky zariadenia sesterského hotela Nissi Beach môžu byť zdieľané.

Ubytovanie:
Dvojlôžková izba (A1-3A) s klimatizáciou, trezorom na prenájom, TV so satelitným príjmom, Wi-Fi (v cene), kúpeľňou s vaňou a integrovaným sprchovacím kútom, WC, sušičom vlasov a balkónom alebo terasou. Voliteľná úsporná miestnosť (A2S), ako je A2A, v obmedzenej dostupnosti, nie je možné žiadne vybavenie a umiestnenie, ako A2A.

Potraviny a nápoje:
Raňajky, polpenzia alebo all inclusive. Všetky jedlá formou bufetu.

All Inclusive:
Lokálna alk. a nealkoholické nápoje a zmrzlina pre deti od 10:00 do 24:00. Občerstvenie od 11:00 do 12:00 a od 16:00 do 18:00.

zábava:
Občas živá hudba. V sesterskom hoteli Nissi Beach Resort intern. Večerná zábava.

Šport/Aktivity:
V parku Nissi nájdete: stolný tenis. Za poplatok: biliard. V sesterskom hoteli vrátane: basketbal, plážový volejbal, posilňovňa, ihrisko na minifutbal, 4 tenisové kurty, stolný tenis. Za poplatok: biliard. Vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov.

Rodiny:
V cene: detská postieľka. Proti poplatku: Babysitterservice.

Info:
Kreditné karty: American Express, Diners, Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 3 hviezdičky.

Buchungshinweis:
Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.