Praiagolfe

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Na pláž sa dostanete pešo za 20 metrov. Centrum mesta je vzdialené asi 800 metrov. Reštaurácie, bary a diskotéka sú vzdialené asi 50 metrov, nákupy v cca. Vzdialenosť 100 m. Vzdialenosť do letiska je asi 32 km.

adresa:
Rua 6
4500-357 Espinho
Tel .: 351 227 331000
Fax: 351 227 331001

Vlastnosti:
Postavený v roku 1972 a zrekonštruovaný v roku 2010, hotel má celkom 133 moderných izieb rozložených na ôsmich podlažiach. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. Vo verejných priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je tiež reštaurácia, bar, bazén a krytý bazén. V hoteli nie sú povolené domáce zvieratá.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Dvojlôžková izba s výhľadom na mesto
Izby majú spálňu a kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC. K vybaveniu patrí klimatizácia, televízia, Wi-Fi (za poplatok), telefón, minibar (za príplatok), sušič na vlasy a balkón alebo terasu.
Alternatívne na výlučné použitie a s výhľadom na more možnosť rezervácie.
Dvojlôžková/Twin Superior bočným výhľadom na more
S iným vybavením ako dvojlôžková izba s výhľadom na mesto sú izby renovované.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.
Dvojlôžková izba typu Premium s výhľadom na more
S inými rovnakými funkciami ako dvojlôžková izba s výhľadom na mesto, izby sú zrekonštruované a trochu priestrannejšie.
Možnosť rezervácie na univerzálne použitie.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
K dispozícii je pestrý zábavný a zábavný program, ako aj živá hudba. Za poplatok je možné využiť golfové ihrisko približne 2 km.

Wellness:
Hostia môžu relaxovať v saune alebo si vychutnať rôzne masáže (za poplatok).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.