Alpinus Hotel (ex: Alpinus Falesia Suites Hotel)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Pláž je vzdialená asi 1,3 km. V okolí hotela je veľa reštaurácií, barov a obchodov. Letisko Faro je vzdialené asi 26 km.

adresa:
Pinhal do Concelho
8200-593 Albufeira
Tel .: 351 289 008900
Fax: 351 289 008950

Vlastnosti:
Hotel má celkom 185 izieb. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. Vo verejných priestoroch je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V reštaurácii sa podávajú jedlá miestnej i medzinárodnej kuchyne a bar pozýva hostí k večernému relaxu pri nápoji v uvoľnenej atmosfére. Hostia môžu relaxovať v 4 bazénoch. Parkovanie je k dispozícii za poplatok, podľa dostupnosti. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Poznámky:
Vezmite prosím na vedomie, že hotel bude prebiehať renovačné práce do 15. apríla 2018. Pri optických a akustických poruchách sa očakáva. Informácie od Dezeber 2018.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
štúdio
Izby majú kombinovanú obývaciu a spálňu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí Wi-Fi (za poplatok), telefón s priamou voľbou, TV, klimatizácia a trezor na prenájom.
Apartmán s 1 spálňou

Všetky izby majú spálne a oddelené obývacie priestory. Inak vybavené ako štúdio.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na bazén.
Apartmán 2 spálne
Izby majú 2 spálne a oddelené obývacie priestory. Inak vybavené ako štúdio.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na bazén.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Hostia si môžu vybrať raňajky formou bufetu.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Pri rezervácii hotela s vlastným príchodom alebo letom je možné, že za príchod do hotela sa účtuje príplatok.
V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že rezervácia bude odmietnutá na mieste, a preto nie je možné odbavenie.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.