Pernera Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

PRIESTOROVÉ LOKALIZÁCIE ...
VEĽMI VYSOKÝ Ga

Miesto:
Priamo na piesočnatej pláži. V centre Protaras s cca. 3 km. Autobusová zastávka v blízkosti. Transfer z letiska v Larnake je cca. 60 až 75 minút.

Vlastnosti:
Hotel s 235 izbami. Lobby s recepciou, výťahmi a internetovým kútikom. Wi-Fi pripojenie je zahrnuté vo verejných priestoroch. 4 reštaurácie (vrátane Priamosu na raňajky, Kamares s terasou na obed a večeru, Thalassa “(za poplatok) a ázijské reštaurácie Amarante (à la carte, príplatok, povolenie na počasie), bar a mini market (vrátane jedného pre dospelých) s barmi pri bazéne, ležadlami a slnečníkmi sú zahrnuté v bazéne na pláži za poplatok.

Ubytovanie:
Moderné a komfortne zariadené dvojlôžkové izby (A2-3C), cca. 26 m2, s príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, chladničkou, klimatizáciou, trezorom, satelitnou TV, telefónom, kúpeľňou s vaňou, WC, sušičom vlasov a balkónom. Tiež s čiastočným výhľadom na more (A1-2A), cca. 22 m2, kúpeľňa so sprchovacím kútom alebo s výhľadom na more (A2-3B), cca. 26 metrov štvorcových, možnosť rezervácie. Izba Superior (A2-3E), cca. 28 m², navyše s chladničkou, kúpeľňou s vaňou, županmi, papučami a výhľadom na more. Priestranné suity Junior (A2-3F) s ďalšou rozkladacou pohovkou, cca. 33 metrov štvorcových, s terasou a výhľadom na more alebo alternatívne k pozemku (A2-3G), inak A2F.

Potraviny a nápoje:
All inclusive. Príležitostne tematické bufety vo večerných hodinách.

All Inclusive:
Obed formou bufetu alebo menu. Neskoré raňajky do 11.00 hod. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00. Občerstvenie od 12:00 do 17:00. Káva a koláč od 15.30 do 17.00 hodín. Ľad. 1x za pobyt večera v reštaurácii Thalassa "av reštaurácii Amarante Asian" (s rezerváciou).

zábava:
Medzinárodná denné a večerné zábava.

Šport/Aktivity:
Zahrnuté: šípky, posilňovňa, stolný tenis, volejbal, vodný aerobik. Za poplatok: biliard. Vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov.

Wellness:
Za poplatok masáže, sauna a vírivka v kúpeľoch Aura “.

Rodiny:
Mini klub (6-12 rokov, len v júli a auguste), samostatný detský bazén. Za poplatok: stráženie detí.

Info:
Kreditné karty: Amex, Diners, MasterCard, VISA; Kategória krajiny: 3 hviezdičky; Jazyky služby: nemčina, angličtina.

Buchungshinweis:
Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.