Soldoiro

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Apartmány Soldoiro sa nachádzajú na pláži Oura v Algarve. Pláž je vzdialená len 130 metrov, zatiaľ čo slávny Strip s reštauráciami, barmi a početnými nočnými klubmi je vzdialený len 300 metrov. Nespočetné obchody a supermarkety a autobusová stanica sú dostupné pešo. Historické centrum mesta Albufeira je vzdialené asi 4 km. Letisko sa nachádza v cca. 24 km vzdialenosť.

adresa:
Rua Ramalho Ortigão
Praia do Oura
8200-604 Albufeira
Tel .: 351 289 588751, 351 289 598530
Fax: 351 289 588628

Vlastnosti:
Do Soldoira počítať 90 Apatments. Budete privítaní na recepcii od 8.00 do polnoci, kde si môžete prenajať autá, motocykle a bicykle (za poplatok). Wi-Fi je k dispozícii za poplatok na recepcii a bare.

Poznámka: Vezmite prosím na vedomie, že pri príchode sa vyžaduje záloha vo výške 100 EUR na osobu. Môže sa to platiť v hotovosti alebo kreditnou kartou.

Poznámky:
Upozorňujeme, že až do 15. rokov. 18. novembra je bazén uzavretý kvôli údržbe. Pri optických a akustických poruchách sa očakáva. Informácie z apríla 18, aktualizácia október '18.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Apartmán s 1 spálňou
Apartmány sú vybavené obývacou a spálňou s klimatizáciou, TV, kompletne vybavený kuchynský kút, trezor, WiFi, telefón a kúpeľňa so sprchou a WC. K dispozícii je aj balkón alebo terasa.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
Apartmán s 2 spálňami
S rovnakými funkciami ako apartmán s 1 spálňou majú tieto apartmány ďalšiu izbu.
Voliteľne k dostaniu s výhľadom na more.
štúdio
Štúdiá majú kombináciu obývacej izby s miestom na spanie (bez samostatnej spálne) a majú rovnaké vlastnosti ako apartmány.

Poznámka: Vezmite prosím na vedomie, že klimatizácia a TV sú účtované na zálohu cca. 10 € za pobyt.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších hostí je hojdačka (na vyžiadanie za poplatok) a samostatný detský bazén.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky
Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).

Šport/Zábava:
Hostia môžu relaxovať pri krásnom vonkajšom bazéne so slnečnou terasou a barom pri bazéne. Plážové lehátka a slnečníky je možné bezplatne využiť pri bazéne.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.