Vrissiana Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Moderný hotel so štýlovou atmosférou v pláže.

Miesto:
Na jemnej piesočnatej, mierne svahovacej pláži. Po Protarase cca. 100 m. Čas prepravy z letiska v Larnake je cca. 45 až 95 minút.

Ubytovanie:
Dvojlôžková izba (A1-3A) s príslušenstvom na prípravu čaju a kávy, mini chladničku alebo minibar (na vyžiadanie za poplatok), klimatizácia, trezor, LCD TV so satelitným príjmom, telefón, kúpeľňa s vaňou a integrovanou sprchou, WC, , Voliteľne k dispozícii s bočným výhľadom na more (A2-3B) alebo priamym výhľadom na more (A2-3C). Akčná miestnosť (A2R), v obmedzenej dostupnosti (žiadne požiadavky na vybavenie a umiestnenie), ako napríklad A2A. Priestranná obývacia izba (A2K) v horných poschodiach s výhľadom na more, v opačnom prípade A2A.

Potraviny a nápoje:
Polpenzia alebo All Inclusive. Možnosť polpenzie na obed alebo večeru z bufetu. Na večeru sa požaduje vhodný odev (inteligentný príležitostný).

All Inclusive:
Raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii. 1x za týždeň večera v reštaurácii à la carte. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje: od 10:00 do 24:00. S jedlom pivo, domáce víno, nealkoholické nápoje. Občerstvenie od 10.30 do 12.00 a od 15.00 do 17.30, studené občerstvenie od 22.00 do 23.30 hod. Káva, čaj, pečivo od 16:00 do 17:00.

zábava:
Jemná, medzinárodná animácia. Pravidelná živá hudba večer.

Wellness:
Za poplatok: parný kúpeľ, masáže a procedúry (na vyžiadanie) a sauna.

Rodiny:
Detské menu, samostatný detský bazén.

Info:
Kreditné karty: Amex, MasterCard, VISA; Kategória krajiny: 4 hviezdičky; Servisné jazyky: nemčina, angličtina.

Buchungshinweis:
Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.

Cena čiastočné informácie:
Nasledujúce informácie platia pre letnú sezónu 2019:
Poznámka: Otvorené od 01.05.-31.10.2019. Minimálny pobyt 5 nocí.