GrandResort Limassol

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:

Priamo na jemne svahovitej piesočnatej pláži v susedstve exkluzívneho prístavu sa nachádza hotel v okrese Amathus. K živému centru mesta Limassol sa dostanete po cca. 11 km. Pred hotelom sa nachádza autobusová zastávka s pravidelnými spojmi. V okolí nájdete reštaurácie, bary a obchody.vybavenie:

Komfortný hotel s celkom 255 izbami ponúka hosťom priestrannú vstupnú halu s recepciou, WLAN (zdarma), internetový terminál (za poplatok), reštauráciu, à la carte reštauráciu, bar, salóniky a nákupnú pasáž. V záhrade nájdete sladkovodný bazén so slnečnou terasou a bar pri bazéne/pláži (kvôli poveternostným podmienkam). Plážové ležadlá, vankúše, plážové osušky a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne bez poplatku. Pre najmenších je k dispozícii samostatný detský bazén (ak to počasie dovolí) a detské ihrisko Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Šport/Zábava:

V cene: tenis (svetlomet za poplatok), stolný tenis, posilňovňa, vyhrievaný krytý bazén, sauna, vírivka, hydromasáž a parný kúpeľ (rezervácia). Za poplatok: biliard a rôzne kúpeľné procedúry. Príležitostná večerná zábava so živou hudbou a folklórom.Dvojlôžková izba:

Moderne zariadené izby s vaňou/WC, kúpacím plášťom, papučami, sušičom na vlasy, telefónom, WLAN (vrátane), trezorom, TV so satelitným príjmom, minibarom, zariadením na prípravu kávy/čaju, klimatizáciou/kúrením a balkónom (double). Možnosť doobjednania s výhľadom na more (DZM). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu.stravovanie:

Ráno si doprajte bohaté raňajky formou bufetu. S rezervovanou polpenziou navyše alternatívne obed formou bufetu alebo vo večerných hodinách formou bufetu alebo výberom z menu. Organizujú sa pravidelné tematické večery.

Previesť na vlastnú päsť

Upozorňujeme, že táto ponuka nezahŕňa transfer z letiska do hotela a späť. Toto sa má vykonať na mieste a na vlastné náklady.

Poznámka pre zariadenie v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (od novembra do marca/apríla) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia platia predovšetkým pre plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy. Klimatizačné zariadenia uvedené v opise nehnuteľností sa samozrejme používajú ako vykurovanie počas chladnejších mesiacov roka.