Cabanas Park Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 4 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza v meste Tavira, hneď vedľa rieky a len 350 m od pláže. Vo vzdialenosti asi 1 km nájdete početné reštaurácie, bary a obchody. Letisko Faro (FAO) sa nachádza v cca. 45 km vzdialenosť.

adresa:
Camino Sitio da Kanada
Cabanas de Tavira
8800-591 Tavira
Algarve

Vlastnosti:
Hotel má celkom 96 izieb rozložených na 3 poschodiach. K vybaveniu patrí lobby s recepciou. V reštaurácii sa podávajú jedlá miestnej i medzinárodnej kuchyne. Bar ponúka malé občerstvenie a rôzne nápoje. K dispozícii je tiež vonkajší bazén, kde môžete relaxovať. Pri bazéne sú vám zadarmo k dispozícii slnečníky a ležadlá. Na hotspotoch je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovanie je k dispozícii za poplatok, podľa dostupnosti. Domáce zvieratá nie sú povolené.

Upozorňujeme, že otváracie hodiny recepcie: mimo sezóny cca. 9:00 - 22:00 a hlavná sezóna cca. 09:00 - 24:00. Ak plánujete príchod mimo otváraciu dobu, kontaktujte prosím hotel.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Poznámka:
Upozorňujeme, že od 15. decembra 18 do 31. októbra 2019 bude vedľa hotela postavený nový hotel. Pri optických a akustických poruchách sa očakáva. Informácie od septembra 2018, aktualizácia: december '18.

Ubytovanie:
1 spálňa/1 Spálňa Balkón/terasa
(cca 54 m²) Izby zahŕňajú spálne, samostatnú obývaciu izbu s kuchynským kútom, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou/WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí televízia, klimatizácia, telefón a sušič vlasov. Kuchynka má mikrovlnnú rúru, hriankovač, mixér, kávovar, chladničku, sporák a riad.
Apartmán 2 spálne
59 m²) Súčasťou izieb sú 2 spálne, samostatná obývačka s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou alebo vaňou/WC a balkón alebo terasa. Inak je vybavený ako apartmán 1 spálňa.

Deti:
Pre našich mladších hostí je k dispozícii detský bazén a detské ihrisko. Starostlivosť o deti si môžete zarezervovať za poplatok.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky

Vychutnajte si bohaté raňajky (formou bufetu).
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.

Šport/Zábava:
Hotel ponúka posilňovňu. K dispozícii je tiež pestrý zábavný program.

Wellness:
Relaxujte v kúpeľoch (za príplatok) s nasledujúcim vybavením: vírivka, parná sauna, hammam alebo upokojujúce masáže.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Pri rezervácii hotela s vlastným príchodom alebo letom je možné, že za príchod do hotela sa účtuje príplatok.
V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že rezervácia bude odmietnutá na mieste, a preto nie je možné odbavenie.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.