Park Beach

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Tento hotel leží pokojne v lese borovíc a eukalyptových stromov, ako aj najdlhšia piesočná pláž v meste Limassol, ktorá získala Modrú vlajku za čistotu a čistotu. Z budovy idete len cca. 100 m od pláže. V okolí nájdete taverny, obchody a nočné kluby. Do centra mesta sa dostanete po cca. 3 km.
Klimatizovaný hotel je obklopený parkom podobnými záhradami a pozostáva z celkovo 108 izieb. Príjemná lobby ponúka recepciu, hotelový trezor a kaviareň na chodníku. K dispozícii je tiež bar, salónik s TV a à la carte reštaurácia. Okrem toho nájdete v pohodlnom hotelovom komplexe verejný internetový terminál. Ponuku dopĺňajú služby izby a práčovne, ako aj lekárska pomoc. Mladší hostia sú vítaní na ihrisku. Hotel má úschovňu bicyklov.
Vkusne zariadené izby sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC. K dispozícii je aj telefón s priamou voľbou a satelitná/káblová TV. Okrem toho štýlové izby majú chladničku (na vyžiadanie), centrálnu klimatizáciu a ústredné kúrenie. Ponuku dopĺňa balkón alebo terasa.
K dobre udržiavaným dôvodom patrí vyhrievaný sladkovodný bazén s detským bazénom, snack bar pri bazéne a slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi. Hotel ponúka aj saunu, vírivku a rôzne masáže. Pre športových nadšencov ponúka hotel stolný tenis, bicykel/horský bicykel a posilňovňu. Sezónny zábavný program poskytuje viac rozmanitosti a zábavy.
Môžete si vybrať zo raňajky formou bufetu.