Vangelis Hotel & Suites (ex: Vangelis Hotel Apartments)

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3,5 hviezdy

Miesto:
Hotel sa nachádza v centre mesta Protaras, obklopený reštauráciami, krčmičkami, diskotékami a obchodmi. Napriek tomu je to len cca. 150 m od najkrajších pláží prímorského letoviska.

adresa:
Hotely Avenue 34A
5315 Protaras
Tel .: 35 723 834060
Fax: 35 723 834061

Vlastnosti:
32 štúdií a 134 apartmánov v tomto klimatizovanom apartmánovom hoteli sa budete cítiť ako doma.Tieto sa nachádzajú buď v štvorposchodovej hlavnej budove, alebo v jednej zo 4 budov, ktoré majú až 4 poschodia.Recepcia je otvorená 24 hodín.Jednotlivé podlažia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami.V ubytovacom zariadení sa nachádza trezor a zmenáreň.WiFi vo verejných priestoroch umožňuje hosťom zostať v kontakte s okolitým svetom.Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou hotelového areálu.Ďalšie vybavenie tohto apartmánového hotela zahŕňa novinový stôl, TV miestnosť a herňu.Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku.K dispozícii sú aj služby opatrovania detí, opatrovanie detí, lekárska pomoc, izbový servis, služba prebudenia, práčovňa a mince.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie sľubuje kúpanie vo vonkajšom bazéne, zatiaľ čo vnútorné bazény ponúkajú potešenie z kúpania nezávislé od počasia.K dispozícii je detský bazén.Vodný tobogán poskytuje zábavu pre mladých aj starých.Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne.Pre tých, ktorí majú náladu na cvičenie, ponúkame tenis a bocce.Ubytovanie ponúka športovým nadšencom množstvo interiérových aktivít vrátane telocvične, stolného tenisu, biliardu a aerobiku.Hotel ponúka celý rad kúpeľných služieb, vrátane sauny, parného kúpeľa, hammamu, kozmetického salónu, anti-aging procedúr a solária.Za príplatok si hostia môžu vychutnať kúpele a masáže.K ďalším voľnočasovým aktivitám patrí zábavný program, detský klub a mini diskotéka.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.