Anemi Apartments

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Sa nachádza v meste Paphos, cca. 300 metrov od verejnej pláže. To je v dochádzkové vzdialenosti. Najbližšie zábavné zariadenia môže byť dosiahnutá počas niekoľkých málo krokoch. V okolí sú tiež supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšie zaujímavosťou je Castle Stredoveký (1 km). Centrum mesta je vzdialené cca. 3 km. Najbližšie mesto sa nachádza asi Paphos. 1 km od hotela. Letisko: cca LCA. 133 km, PFO cca. 14 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel bol rekonštruovaný v roku 2017 a ponúka 112 izieb a 4 nadzemné podlažia.Interiér tvorí vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor (za poplatok), spoločenská miestnosť, 2 výťahy, obchod, čitáreň, bar a Wi-Fi (vo verejných priestoroch).K dispozícii je tiež TV miestnosť so satelitnou TV a plochou obrazovkou.K vybaveniu patrí reštaurácia (medzinárodná a miestna) s klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.K bazénu patrí sezónny bazén a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a slnečná terasa (sezónne).Hostia hotela si môžu vychutnať vankúše, slnečníky a lehátka pri bazéne.Na pláži slnečníky, vankúše a lehátka sú k dispozícii za poplatok.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Štúdiá: majú vaňu alebo sprchu/WC, SAT TV, kuchynský kút, trezor, WiFi, klimatizáciu/kúrenie, telefón a balkón alebo terasu.

Apartmány: vybavené rovnakým vybavením ako štúdiá majú ďalšie obývacia izba s dvoma rozkladacími pohovkami.

Štúdio Superior: Vybavené rovnakým vybavením ako štúdiá navyše k sušičom vlasov a županom.

Apartmány Superior: S rovnakým vybavením ako Superior Studios, majú obývaciu izbu a spálňu.

Štúdio Deluxe (cca 38 m²): Vybavené rovnakým vybavením ako Superior Studios a bolo novo zrekonštruované v roku 2017.

Apartmány Deluxe (asi 52 metrov štvorcových): majú rovnaké vlastnosti ako apartmány Deluxe a boli novo zrekonštruované v roku 2017.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
polpenzia

Raňajky formou bufetu, večera ako výber menu

Deti (v závislosti od sezóny):
- samostatný detský bazén pri bazéne
 - Vysoká stolička a stráženie detí (za poplatok)
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: stolný futbal, biliard, bocce, stolný tenis, fitnescentrum, požičovňa bicyklov
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): Golfové ihrisko
 - Živá hudba 3x týždenne

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- Concierge, Práčovňa (za poplatok), Žehliaca služba (za príplatok)
 - domácnosť
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
počet hviezdičiek 3,5

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.