Annabelle

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento rodinný dovolenkový hotel je skutočnou oázou pohody uprostred svieže 2,5-hektárskej záhrady na pobreží chránenom pamiatkami UNESCO na Paphosu. Harmonický interiér, diskrétny dizajn a vrelý, pozorný servis v kombinácii s individuálnou atmosférou v jednoduchej elegancii, sú atribúty tohto krásneho hotela. Letisko Paphos je cca. 16 km ďaleko, Larnaca cca. 130 km.

Vybavenie: plne klimatizovaný komplex sa skladá z celkom 244 izieb s 24-hodinová recepcia, výťahy, TV miestnosť, internetový kútik a Wi-Fi (v cene), rovnako ako butik a krytý bazén "Ouranos".5 reštaurácií a 5 barov ponúka tradičné kyperské šarm, sezónne pochúťky a lahodné miestne vína. (otvorené sezónne) V hoteli sa nachádza takmer každý večer živá hudba.V dobre udržiavané dôvodov majú bazén.Žiarivé vodopády odrážajú zvodné modré Stredozemné more.Jemné držanie palmových listov spomaľuje život na príjemné tempo, zatiaľ čo útulný deň končí na pokojnom večeri a končí bezchybne.

Rezervovať si zariadenia:
Double: Tieto izby (cca 24 m²) sú vybavené buď manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami a majú mramorové kúpeľne, mramorové podlahy, klimatizácia/kúrenie, sprcha, trezor, telefón, satelitný TV, Wi-Fi pripojenie k internetu (v cene), minibar , sušič vlasov, župany a papuče a balkón (D). K dispozícii ako super lacno miestností (SEF) alebo s výhľadom na more (DM/DMI) k dispozícii.
Dvojlôžková izba typu Deluxe s výhľadom na more: Má kúpeľňu so sprchovacím kútom, priestranné balkóny s výhľadom na more (DDM).
Rodinné izby: sú 2 dvojlôžkové izby so spojovacími dverami. Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more (DF2).

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia alebo plná penzia: bohatý bufet na raňajky a večeru. V prípade plnej penzie sa podáva obedy à la carte. Na večeru sa požaduje vhodné oblečenie (dlhé nohavice atď.).

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: živá hudba, večery, folklórne predstavenia, grilovanie, tematické noci.

Sports vrátane tenis a squash.

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy, ako napríklad potápanie miestnymi poskytovateľmi tretích strán.

Detský program v detskom klube Almyra (za poplatok) (Globetrotters 4 mesiace až 2 roky, Dobrodruhov 3 až 4 roky, Voyage 5 až 7 rokov a Pioneers od 8 do 12 rokov).
"Baby Go Lightly" rodičovská služba ponúka možnosť objednávať akékoľvek detské predmety online pred cestou.
Objednané položky sú na izbe pri príchode.

Ako sa tam dostať: Po opustení letiska prejdite po diaľnici a postupujte podľa značiek LIMASSOL/LEMESSOS. Po cca. 6 km sa dostanete na križovatku diaľnice, odbočte doľava, sledujte značky na Limassol.
Diaľnica sa stáva A1 z A5. Cesta po tejto diaľnici do Paphosu (asi 1 hodinu). Diaľnica končí na kruhovom objazde.
Vezmite prvý výjazd z kruhového objazdu, potom odbočte vľavo a sledujte značky na Kato Paphos. Po cca. 2 km prichádzate na druhý kruhový objazd, tam sa usporiadate tak, aby ste pokračovali rovno. Na ďalší (3.) kruhový objazd pokračujte rovno.
Po cca. 800 m od cesty, odbočte vpravo a sledujte značky na Kato Paphos. Po cca. 2km uvidíte vľavo Hotel Annabelle.

Wellness: hostia hotela Annabelle si môžu vybrať zo širokej ponuky kúpeľných a kozmetických procedúr v susedných Almyrach: kúpele, masáže, facials, ako aj saunu, parný kúpeľ, fitnes centrum a krytý bazén.

Poznámky:
****
Pri výbere hotela a cieľového letiska si prosím uvedomte, že kombinácia "Airport LCA-Hotel PFO" a naopak, "Airport PFO a Hotel LCA" si niekedy vyžaduje veľké vzdialenosti a prepravný poplatok.
****
Bezbariérový hotelový objekt.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
10, Poseidon Avenue, 8042 Paphos, Cyprus
Tel .: 00357 26 88 5000
Fax: 00357 26 94 5502
mail:
Katalóg "Grécko · Cyprus" Summer 2020 na strane 302.