Annabelle

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Tento rodinný dovolenkový hotel je skutočnou oázou pohody uprostred svieže 2,5-hektárskej záhrady na pobreží chránenom pamiatkami UNESCO na Paphosu. Harmonický interiér, diskrétny dizajn a vrelý, pozorný servis v kombinácii s individuálnou atmosférou v jednoduchej elegancii, sú atribúty tohto krásneho hotela. Letisko Paphos je cca. 16 km ďaleko, Larnaca cca. 130 km.

Vybavenie: Kompletne klimatizovaný komplex pozostáva z 244 izieb s 24-hodinovou recepciou, výťahov, TV miestnosti, internetového kúta a Wi-Fi (v cene), ako aj butiku.5 reštaurácií a 5 barov ponúka tradičné kyperské šarm, sezónne pochúťky a lahodné miestne vína. (otvorené sezónne) V hoteli sa nachádza takmer každý večer živá hudba.V dobre udržiavanom vonkajšom komplexe sa nachádza sladkovodný bazén s detským bazénom.Žiarivé vodopády odrážajú zvodné modré Stredozemné more.Jemné držanie palmových listov spomaľuje život na príjemné tempo, zatiaľ čo útulný deň končí na pokojnom večeri a končí bezchybne.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžkové izby: Tieto izby (približne 24 m²) sú vybavené buď manželskou posteľou alebo dvomi samostatnými lôžkami a majú mramorovú kúpeľňu, mramorové podlahy, klimatizáciu/kúrenie, vaňu/sprchu, požičiavanie trezorom, telefón, SAT TV, minibar, fén, župany a papuče Pantofle a balkón. Wi-Fi zdarma. Alternatívne, ako super-úsporná miestnosť alebo s výhľadom na more (DM/DMI) rezervovateľné.
(Okrem toho je možné si rezervovať v kategórii PFOA05 ako dvojposteľovú izbu (DS), výhľad do záhrady (2GD) alebo výhľad na more (DMB).)
Dvojlôžková izba Deluxe s výhľadom na more: Má kúpeľňu so samostatnou sprchou, väčší balkón a výhľad na more.
Alternatívne možno rezervovať v rámci PFOA05.
Izba Family: Sú 2 prepojené dvojlôžkové izby. Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more.
Štúdio Superior typu B (PFOA05): S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba Superior, priestrannejšia a so súkromným bazénom (BU2).

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia alebo plná penzia: bohatý bufet na raňajky a večeru. V prípade plnej penzie sa podáva obedy à la carte. Na večeru sa požaduje vhodné oblečenie (dlhé nohavice atď.).

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: živá hudba, večery, folklórne predstavenia, grilovanie, tematické noci.

Sports vrátane tenis a squash.

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy, ako napríklad potápanie miestnymi poskytovateľmi tretích strán.

Detský program v detskom klube Almyra (za poplatok) (Globetrotters 4 mesiace až 2 roky, Dobrodruhov 3 až 4 roky, Voyage 5 až 7 rokov a Pioneers od 8 do 12 rokov).
"Baby Go Lightly" rodičovská služba ponúka možnosť objednávať akékoľvek detské predmety online pred cestou.
Objednané položky sú na izbe pri príchode.

Ako sa tam dostať: Po opustení letiska prejdite po diaľnici a postupujte podľa značiek LIMASSOL/LEMESSOS. Po cca. 6 km sa dostanete na križovatku diaľnice, odbočte doľava, sledujte značky na Limassol.
Diaľnica sa stáva A1 z A5. Cesta po tejto diaľnici do Paphosu (asi 1 hodinu). Diaľnica končí na kruhovom objazde.
Vezmite prvý výjazd z kruhového objazdu, potom odbočte vľavo a sledujte značky na Kato Paphos. Po cca. 2 km prichádzate na druhý kruhový objazd, tam sa usporiadate tak, aby ste pokračovali rovno. Na ďalší (3.) kruhový objazd pokračujte rovno.
Po cca. 800 m od cesty, odbočte vpravo a sledujte značky na Kato Paphos. Po cca. 2km uvidíte vľavo Hotel Annabelle.

Wellness: hostia hotela Annabelle si môžu vybrať zo širokej ponuky kúpeľných a kozmetických procedúr v susedných Almyrach: kúpele, masáže, facials, ako aj saunu, parný kúpeľ, fitnes centrum a krytý bazén.

Poznámky:
****
Pri výbere hotela a cieľového letiska si prosím uvedomte, že kombinácia "Airport LCA-Hotel PFO" a naopak, "Airport PFO a Hotel LCA" si niekedy vyžaduje veľké vzdialenosti a prepravný poplatok.
****
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
10, Poseidon Avenue, 8042 Paphos, Cyprus
Tel .: 00357 26 88 5000
Fax: 00357 26 94 5502
mail:
V katalógu "Sonnenziele" zima 2018/19 na strane 160.
V katalógu "Grécko - Cyprus" Leto 2019 na strane 324.

Sezóna Poznámka: Pre Hotel PFOA05 sú možné iba denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.