Avanti/Avanti Holiday Village

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

VEĽKÉ MIESTO ... UDRŽANÁ ZÁHRADA ... ŠIROKÁ ŠPORTOVÁ PONUKA ...

Poloha: Centrálne, v živom prostredí. Do štrkovej/pieskovej pláže sa nachádza cca. 250 m, centrum Paphos je v cca.
Do prístavu sa dostanete cca 5 km. 15 minút chôdze. Čas prechodu z letiska: cca. 25-60 minút

Vybavenie: Avanti (H 27560): Tento rodinný hotel sa skladá z 243 izieb rozložených na 4 poschodiach, lobby, výťahy, TV miestnosť, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi, Lounge bar, piano bar. Avanti Holiday Village (H 27255): Komplex ponúka celkom 244 pôvabných apartmánov v niekoľkých dvojposchodových budovách, lobby, internetový kútik (za poplatok), bezdrôtové pripojenie na internet (vrátane), open-air reštaurácia, lounge bar, obchod a obchod so suvenírmi. Priestranná záhrada s bazénom s vodopádom a barom na plávanie a slnečnou terasou. V bazéne sú k dispozícii plážové lehátka, slnečníky a osušky.

Ubytovanie: Avanti (H 27560): Dvojlôžková izba (A1-3A) s možnosťou čaju a kávy, chladnička, klimatizácia, trezor, satelitná televízia, WLAN (súčasťou balenia), telefón, kúpeľňa s vaňou a integrovanou sprchou, verejným priestorom. Aj na strane bazéna (A2-3C), inak ako A2A, rezervovateľné. Avanti Holiday Village (H 27255): apartmány (C2-4A) s plne vybaveným kuchynským kútom, oddelená obývacia izba, spálňa, klimatizácia, trezor, satelitná televízia, rádio, Wi-Fi Sušič vlasov a balkón alebo terasa so stolom a stoličkami.

Jedlo a pitie: Raňajky alebo polpenzia. Bufety. Dietní kuchyňa na vyžiadanie. Raňajky v Avanti Holiday Village, večera v hoteli Avanti. Avanti Holiday Village: aj bez jedla.

Zábava: športy, denné a večerné zábava.

Šport/aktivity: V cene: Biliard, bowling, telocvičňa, squash, kurzy potápania, tenis, volejbal. Za poplatok: požičovňa bicyklov, golf (cca 3 km), stolný tenis.

Wellness: V cene: Krytý bazén. Za poplatok: 2 parné kúpele, 2 sauny, vírivka, kozmetické procedúry a masáže. Avanti: kaderníctvo.

Rodiny: detská zábava, detské menu, mini klub (od 4-12 rokov), samostatný detský bazén, detské ihrisko.

Informácie: Platobné karty: Amex, Mastercard, VISA; Kategória krajiny: 4 hviezdičky.

Poznámky k rezervácii: Vonkajšie aktivity a zariadenia sú k dispozícii počasia.