Olympic Lagoon Resort Paphos

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza na vynikajúcom mieste v Paphos, priamo na pláži ocenenej "modrou vlajkou". Mesto Paphos je očarujúce letovisko, v ktorom sa história mieša s mytologiou a regionálnou kultúrou a stojí za prechádzku po kurióznych, dláždených uliciach a pozdĺž promenády, alebo jednoducho v rušnej a prosperujúcej oblasti relaxovať v okolí prístavu.
Medzinárodné letisko Paphos: 15 km
Medzinárodné letisko Larnaca: 144 km

Vybavenie: Hlavnými atrakciami sú mimoriadne veľké verejné priestory a upravené tropické záhrady s jazerami, vodopádmi a palmami, 5 tematických bazénov (vrátane 1 lagúnového vnútorného bazéna) a rôzne vodné prvky, 4 vnútorné reštaurácie a 2 vonkajšie reštaurácie (od apríla do októbra otvorené, počasie), 2 vonkajšie/bazénové bary (otvorené len v lete) a 3 vnútorné bary. V celom hoteli je k dispozícii Wi-Fi. Plážové lehátka a slnečníky sú zahrnuté v bazénoch, na pláži za poplatok.
Koncept "iba v rezorte" s výbavou a službami pre dospelých umiestnenými v dospelom krídle: luxusný bazén s vodnými atrakciami a barom pri bazéne, elegantný Serenity Health Club & Spa, exkluzívne stravovacie možnosti a "You & Me "bar.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Deluxe: Elegantný dizajn interiéru s novým nábytkom, ktorý zdôrazňuje pohodlie a vytvára atmosféru domova, dvoma samostatnými lôžkami alebo jednou manželskou posteľou s vysoko kvalitnými matracmi, prikrývkami a vankúšmi, samostatnými nočnými stolmi, 2 veľkými kreslami s bočným stolom, Individuálne ovládaná klimatizácia, 32-palcový TV s plochou obrazovkou so satelitnými programami, rádio a telefón, Wi-Fi (v cene), trezor (v cene), minibar (plný vody, džúsy a nealkoholické nápoje, denné doplnenie vody) Replenishment), luxusná kúpeľňa s dvojitou vanou, veľká dažďová sprcha, priestranná vaňa, exkluzívne toaletné potreby, sušič vlasov, župany, papuče a zariadený balkón s výhľadom na krajinu (DD2).
Prípadne s bočným (DDS) alebo bazénovým/výhľadom na more (DDM).
(Okrem toho je možné si rezervovať v PFOA37 ako dvojlôžkovú izbu typu A (DD5).)
Rodinné apartmá: Rodinné suity sú priestrannejšie s podobnými funkciami ako dvojlôžkové izby s manželskou posteľou pre rodičov a pohodlnými samostatnými posteľami pre deti, rodičovskou separáciou posuvnými dverami a ďalšou 32-palcovou plochou obrazovkou v detskej izbe (SF2). Veľkosť izby: cca. 35 m².
Dvojlôžková izba Superior: Tieto izby sa nachádzajú v exkluzívnom dospelom krídle.S prístupom do "Serenity Pool" a baru, ktorý je prístupný len pri rezervácii miestnosti v dospelom krídle, s vírivkou a vlastnými lehátkami a slnečníkmi pri bazéne.Elegantný nový americký nábytok z orechov, ktorý zdôrazňuje pohodlie a vytvára atmosféru "doma ďaleko od domova".Dvojlôžková posteľ s vysokokvalitnými matracmi, prikrývkami a vankúšmi, samostatne stojace nočné stolíky, 2 veľké kreslá s bočným stolom, individuálne ovládaná klimatizácia, 40 palcový TV s plochou obrazovkou so satelitným príjmom, rádiom a telefónom, Wi-Fi s denným doplňovaním vody), priestrannejšia a luxusnejšia kúpeľňa s prirodzeným denným svetlom cez plnohodnotné okno, dvojité murovanie, veľká dažďová sprcha, priestranná vanička, župany, papuče a exkluzívne výrobky na starostlivosť o telo. Sušič vlasov a zariadený balkón s čiastočným výhľadom na more (DSS).Veľkosť izby: cca. 29 m².
Alternatívne s možnosťou rezervácie na bazén/more (DSM).
Rybárska dedina: Nachádza sa v prízemí alebo v prvom poschodí exkluzívneho dospelého krídla s prístupom do "Serenity Pool" a baru, ktorý je dostupný len pri rezervácii miestnosti v dospelom krídle s vírivkou a vlastnými lehátkami a slnečníkmi pri bazéne ,Tradičný cyperský dekor, ktorý vyzaľuje teplo a eleganciu. veľký posteľ s posteľou s vysoko kvalitnými matracmi, perím a vankúšmi, samostatne stojace nočné stolíky, 2 kreslá s bočným stolom, celý nábytok je vyrobený z miestneho borovicového dreva, minibar (plný vody, šťavy a nealkoholické nápoje, denné doplnenie vody), kávovar ), Rádio a telefón, trezor, (súčasťou balenia), Wi-Fi (vrátane), luxusná kúpeľňa s prirodzeným denným svetlom cez bežné okná, veľká luxusná kúpeľňa vo všetkých izbách a ďalšie prechádzky sprchou, luxusné župany, papuče a exkluzívne výrobky na starostlivosť o telo , Sušič vlasov, veľké skrine, 40-palcový TV s plochou obrazovkou so satelitnými programami,Rádio a zariadená terasa s lehátkami v malej súkromnej záhrade (FVG).
Voliteľne k dispozícii v prvom poschodí so zariadeným balkónom s lehátkami a výhľadom na more (VSM).
Izba Super Savings Room (PFOA37): Sú obyčajne izby, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od miesta, veľkosti a vybavenia zo štandardných izieb. Divízia je na hotelieri na mieste.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Môžete si vybrať z nasledujúcich reštaurácií: reštaurácia "Royal Olympic" so živou varením (raňajky, obed a večera); Rock 'n' Roll Diner (štýl 50. rokov); grécka / cypritická vonkajšia krčma "kapitánova paluba" (večera); ázijská vonkajšia reštaurácia "Seven-Orchids" (predtým ponúka večere pre rodiny, neskôr prístupné len dospelým); Taliansky vnútorná reštaurácia "Garibaldi" (len pre dospelých) je Snackeria, kde si môžete vychutnať občerstvenie od 10:30 do 18:30 a zmrzlina od 10-23: 30 majú tiež možnosť piatich barov vyberte: "vy & amp; Me" bar (od 18 do 1:30 hodín po iba 21 dospelých osôb), vonkajšia / pool "blue Lagoon" (počas dňa), ďalej len "Xperience Arena" živých vystúpení a hudby , bar pri bazéne "Serenity" (deň, len pri rezervácii izby v dospelom krídle prístupného), bufetoch v hale a na terase (deň a noc).Ďalšie miestne a medzinárodné nápoje od 10:00 do 23:30 v každom otvorenom čase: Otváracie časy vonkajších priestorov sa môžu líšiť v závislosti od počasia. Niektoré reštaurácie vyžadujú rezerváciu vopred.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Každodenná zábava poskytovaná tímom Kanika All Stars zahŕňa okrem rodinnej zábavy večerné podujatia špeciálne určené pre dospelých. Ľahká zábava v baru pre 21 dospelých "You & Me" a X'perience Arena s najmodernejšími zvukovými a osvetľovacími zariadeniami, ktoré obsahujú zábavné rodinné predstavenia, diskotéky a hudobné relácie v štýle Broadway a holdové kapely a profesionálni hudobníci. Zábava pre deti a mládež v kluboch pod dohľadom (Kids Club, Teens Club).

Zahrnuté športy: vnútorné a vonkajšie športové aktivity: mini futbal, zábavné rodinné aktivity, zábavné aktivity iba pre dospelých, klubové aktivity pre deti a mládež pod dohľadom.

Šport za poplatok: vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov (otvorené od apríla do októbra).

Detský program: bazén "Little Monsters", vodné prvky a tobogány v bazéne. Organizované, každodenné aktivity a zábava pre rôzne vekové skupiny: 6 mesiacov-3 roky, 3-12 rokov, 8-18 rokov; škôlky; Detský dopravca (za poplatok na mieste), veľký krytý krytý detský klub s dlhou otváracou dobou (zadarmo a so systémom pagerov). Maľovanie a remeselné práce, detská diskotéka, jednorazový dozorový klub pre dospelých (zaplatený lokálne) s najmodernejšími videohrami, internetová kaviareň, klub pre chill s občerstvením a organizovaný program činnosti a zábavy.
Detské postieľky sú na vyžiadanie bezplatné (podľa dostupnosti).

Wellness: za poplatok: Serenity Health Club & Spa s najmodernejšou posilňovňou (súčasťou balenia) a kaderníckym salónom (za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi je zahrnutá v celom hoteli
**********

Credit Hotel: Všetky hlavné kreditnou kartou.

Poznámky: Vezmite prosím na vedomie, že všetky vonkajšie bazény nie sú v zime vyhrievané!
***
Domáce zvieratá nie sú povolené.
****
K dispozícii je 6 izieb s možnosťou prístupu na invalidný vozík (Deluxe Land View, bočný výhľad na more a bazén/výhľad na more).

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
Tel :. 00357-26883300
Fax: 00357-26883333
e-mail:
V katalógu "Sonnenziele" zima 2018/19 na strane 166.
V katalógu "Grécko - Cyprus" Leto 2019 na strane 320.

Sezóna Poznámka: Pre Hotel PFOA37 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.