Olympic Lagoon Resort Paphos

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza na vynikajúcom mieste v Paphos, priamo na pláži ocenenej "modrou vlajkou". Mesto Paphos je očarujúce letovisko, v ktorom sa história mieša s mytologiou a regionálnou kultúrou a stojí za prechádzku po kurióznych, dláždených uliciach a pozdĺž promenády, alebo jednoducho v rušnej a prosperujúcej oblasti relaxovať v okolí prístavu.

Vybavenie: Hlavnými atrakciami sú mimoriadne veľké verejné priestory a upravené tropické záhrady s jazerami, vodopádmi a palmami, 5 tematických bazénov (vrátane 1 lagúnového vnútorného bazéna) a rôzne vodné prvky, 4 vnútorné reštaurácie a 2 vonkajšie reštaurácie (od apríla do októbra otvorené, počasie), 2 vonkajšie/bazénové bary (otvorené len v lete) a 3 vnútorné bary. V celom hoteli je k dispozícii Wi-Fi. Plážové lehátka a slnečníky sú zahrnuté v bazénoch, na pláži za poplatok.
Koncept "iba v rezorte" s výbavou a službami pre dospelých umiestnenými v dospelom krídle: luxusný bazén s vodnými atrakciami a barom pri bazéne, elegantný Serenity Health Club & Spa, exkluzívne stravovacie možnosti a "You & Me "bar.

Rezervovať si zariadenia:
Deluxe Double: Elegantný interiér s novým nábytkom, ktorý upozorní na komfort a atmosféra "domov ďaleko od domova" tvoria dve samostatné postele alebo jedna manželská posteľ s vysoko kvalitné matrace, prikrývky a vankúše, voľne stojace nočné stolíky, dve veľké kreslá, konferenčný stolík, individuálna ovládanie klimatizácie, 32-palcové ploché obrazovky-televízory so satelitným príjmom, rádiom a telefónom, Wi-Fi (v cene), trezor (v cene), minibar (naplnený vodou, džúsy a nealkoholické nápoje, denné doplňovanie vody), kávy/čaju (denné výplň), luxusná kúpeľňa s dvojitým umývadlom, veľkú dažďovú sprchou, priestrannú vaňou, luxusnými toaletnými potrebami, sušičom vlasov, župany, papuče, a balkónom s výhľadom do vnútrozemia (DD2).
Prípadne ako izba Super hospodárstvo (SSZ), s bočným (DDS/ID2) alebo bazén/výhľadom na more (DDM/MDI).
Rodina Junior Suite: Rodinné apartmány sú priestrannejšie, keď podobné zariadenia ako dvojlôžkové izby a sú vybavené manželskou posteľou pre rodičov a pohodlnými lôžkami pre deti, odlúčenie súkromie rodičov posuvnými dverami, ďalší 32-palcové TV s plochou obrazovkou v oblasti detskej spálne (FJ2 ). Veľkosť izby: cca. 35 m².
Izba Superior s výhľadom na more (leto 2020): Vďaka svojej polohe v exkluzívnom pre dospelých krídle, tieto izby ponúkajú ešte väčší luxus.S prístupom do "Serenity Pool" a baru, ktorý je prístupný len pri rezervácii miestnosti v dospelom krídle, s vírivkou a vlastnými lehátkami a slnečníkmi pri bazéne.Elegantný nový americký nábytok z orechov, ktorý zdôrazňuje pohodlie a vytvára atmosféru "doma ďaleko od domova".Manželská posteľ s vysoko kvalitné matrace, prikrývky a vankúše, voľne stojace nočné stolíky, dvoma veľkými kreslami, konferenčným stolíkom, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, 40-palcové TV s plochou obrazovkou TV so satelitným príjmom, rádiom a telefónom, Wi-Fi pripojenie na internet (v cene), trezor (v cene), minibar (naplnený s vodou, džúsy a nealkoholické nápoje, denné doplňovanie vody), kávovar/(dopĺňané denne), veľkorysejší a luxusná kúpeľňa s denným svetlom cez normálnej veľkosti okna, dvojitým umývadlom, veľkú dažďovú sprchou, priestrannú vaňou, župany, papuče a luxusné toaletné potreby, sušič vlasov a balkón s výhľadom na bazén/more (DSM).
Rybárska dedina: Nachádza sa v prízemí alebo v prvom poschodí exkluzívneho dospelého krídla s prístupom do "Serenity Pool" a baru, ktorý je dostupný len pri rezervácii miestnosti v dospelom krídle s vírivkou a vlastnými lehátkami a slnečníkmi pri bazéne ,Tradičná cyperská výzdoba, ktorá vyžaruje teplo a eleganciu; veľká štvorposteľová posteľ s kvalitnými matracmi, perinami a vankúšmi, voľne stojace nočné stolíky, 2 kreslá s bočnými stolíkmi, všetok nábytok je vyrobený z borovicového lesa, minibar (naplnený vodou, džúsmi a nealkoholickými nápojmi, denné plnenie vody), kávovar/čaj (denné doplňovanie) ), Rádio a telefón, trezor, (v cene), Wi-Fi (v cene), luxusná kúpeľňa s denným svetlom cez normálne veľké okno, veľká luxusná kúpeľňa s vlastnou kúpeľňou vo všetkých izbách a ďalší sprchovací kút, luxusné župany, papuče a exkluzívne produkty starostlivosti o telo. , Sušič vlasov, veľké skrine, satelitná TV s plochou obrazovkou s uhlopriečkou 40 palcov,Rádio a zariadená terasa s ležadlami (FVG).
Voliteľne k dispozícii v prvom poschodí so zariadeným balkónom s lehátkami a výhľadom na more (VSM).

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Môžete si vybrať z nasledujúcich reštaurácií: reštaurácia "Royal Olympic" so živou varením (raňajky, obed a večera); Rock 'n' Roll Diner (štýl 50. rokov); grécka / cypritická vonkajšia krčma "kapitánova paluba" (večera); ázijská vonkajšia reštaurácia "Seven-Orchids" (predtým ponúka večere pre rodiny, neskôr prístupné len dospelým); Taliansky vnútorná reštaurácia "Garibaldi" (len pre dospelých) je Snackeria, kde si môžete vychutnať občerstvenie od 10:30 do 18:30 a zmrzlina od 10-23: 30 majú tiež možnosť piatich barov vyberte: "vy & amp; Me" bar (od 18 do 1:30 hodín po iba 21 dospelých osôb), vonkajšia / pool "blue Lagoon" (počas dňa), ďalej len "Xperience Arena" živých vystúpení a hudby , bar pri bazéne "Serenity" (deň, len pri rezervácii izby v dospelom krídle prístupného), bufetoch v hale a na terase (deň a noc).Ďalšie miestne a medzinárodné nápoje od 10:00 do 23:30 v každom otvorenom čase: Otváracie časy vonkajších priestorov sa môžu líšiť v závislosti od počasia. Niektoré reštaurácie vyžadujú rezerváciu vopred.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Každodenná zábava poskytovaná tímom Kanika All Stars zahŕňa okrem rodinnej zábavy večerné podujatia špeciálne určené pre dospelých. Ľahká zábava v baru pre 21 dospelých "You & Me" a X'perience Arena s najmodernejšími zvukovými a osvetľovacími zariadeniami, ktoré obsahujú zábavné rodinné predstavenia, diskotéky a hudobné relácie v štýle Broadway a holdové kapely a profesionálni hudobníci. Zábava pre deti a mládež v kluboch pod dohľadom (Kids Club, Teens Club).

Športové aktivity: vnútorné a vonkajšie športové aktivity: mini futbalová akadémia, zábavné rodinné aktivity, zábavné aktivity iba pre dospelých, detské a teensky klubové aktivity pod dohľadom.

Šport za poplatok: vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov (otvorené od apríla do októbra).

Detský program: bazén "Little Monsters", vodné prvky a tobogány v bazéne. Organizované, každodenné aktivity a zábava pre rôzne vekové skupiny: 6 mesiacov-3 roky, 3-12 rokov, 8-18 rokov; škôlky; Detský dopravca (za poplatok na mieste), veľký krytý krytý detský klub s dlhou otváracou dobou (zadarmo a so systémom pagerov). Maľovanie a remeselné práce, detská diskotéka, jednorazový dozorový klub pre dospelých (zaplatený lokálne) s najmodernejšími videohrami, internetová kaviareň, klub pre chill s občerstvením a organizovaný program činnosti a zábavy.
Detské postieľky sú na vyžiadanie bezplatné (podľa dostupnosti).

Wellness: za poplatok: Serenity Health Club & Spa s najmodernejšou posilňovňou (súčasťou balenia) a kaderníckym salónom (za poplatok).

Hotelové služby: Wi-Fi je zahrnutá v celom hoteli
**********

Credit Hotel: Všetky hlavné kreditnou kartou.

Poznámky: Vezmite prosím na vedomie, že všetky vonkajšie bazény nie sú v zime vyhrievané!
***
Domáce zvieratá nie sú povolené.
****
K dispozícii je 6 izieb s možnosťou prístupu na invalidný vozík (Deluxe Land View, bočný výhľad na more a bazén/výhľad na more).

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
Tel :. 00357-26883300
Fax: 00357-26883333
e-mail:
Katalóg "Grécko · Cyprus" Summer 2020 na strane 300.