Queens Bay

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Toto plážové ubytovacie zariadenie (hotel) sa nachádza v meste Paphos. Piesková/skalná pláž (odporúčané kúpacie topánky) je verejné pešo alebo autobusom/autom. Neďaleko sa nachádzajú rôzne možnosti zábavy. Hostia tiež nájdu supermarket v blízkosti. Najbližšia atrakcia je Hrobky kráľov (2 km). Centrum mesta je cca. 10 km ďaleko. Najbližšie mesto Paphos je cca. Vzdialenej 12 km. Letiská: PFO cca. 25 km, LCA cca. 137 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej budovy a susediacej budovy a má 200 izieb rozložených na 5 poschodiach.Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, trezor (za poplatok), salónik, 2 vleky, čitáreň a 3 bary, ako aj WiFi (za poplatok vo verejných priestoroch) a internetový kútik.K dispozícii je tiež TV miestnosť so satelitnou TV a miestnymi kanálmi.K vybaveniu patrí niekoľko reštaurácií s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Vykurovaný a sezónny krytý bazén dopĺňa interiér.Bazén zahŕňa bazén, detský bazén a slnečnú terasu (v závislosti od sezóny).Hoteloví hostia môžu využívať bazénové uteráky za poplatok, ako aj slnečníky, lehátka a matrace.Na pláži sú k dispozícii vankúše, slnečníky a lehátka za poplatok.

Ubytovanie (podľa sezóny):
Dvojlôžkové izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, TV so satelitným príjmom a balkón alebo terasu.
Za príplatok izby s výhľadom na more K dostaniu.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Polpenzia alebo all inclusive

All inclusive: raňajky, obedy a večere. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté od 10:30 do 24:00 na každom otvorenom pruhu. Dovážané nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako sú. čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- detský bazén pri bazéne
- stráženie detí (za poplatok) a detské stoličky
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Príplatok za poplatok: biliard, petanque, šípky, stolný tenis, telocvičňa, lukostreľba, minigolf, požičovňa bicyklov, masáže, sauna
- miestne športové zariadenia ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): golfové ihrisko, jazda na koni
 - Živá hudba 4x týždenne

Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card, Visa
- Služba concierge, Žehliaca služba (za príplatok), Práčovňa (za poplatok)
 - domácnosť
 - parkovanie

Kategória Krajina:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.