Le Pacha Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza priamo v centre mesta Hurghada je cca. 10 minút chôdze. Letisko je cca. 9 Km

Vybavenie: Hotel sa skladá z 258 izieb rozmiestnených v hlavnej budove a niekoľkých hospodárskych budovách. K vybaveniu patrí recepcia s lobby, 2 reštaurácie, 2 a la carte reštaurácie, kaviareň, rôzne bary, knižnica, diskotéka, WLAN/internetová kaviareň (za príplatok), lekárske ošetrenie, kaderníctvo a kozmetické centrum. Vonku je bazén s oddeleným detským bazénom. Podložky a osušky sú súčasťou bazénu a pláže.

Ubytovanie: Všetky štandardné izby majú balkón alebo terasu, klimatizáciu, kúpeľňu, WC, sušič na vlasy, telefón, niektoré s WLAN, požičiavanie trezorom a minibar (za poplatok). Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obed, večere, občerstvenie, kávu a koláč. Všetky miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté v čase od 10:00 do 22:00.

Šport/Zábava: Bezplatne: plážový volejbal, vodné pólo a stolný tenis. Za poplatok: telocvičňa, šípky, biliard, sauna, vírivka, masáž, aerobik a kozmetický salón. Animačný program. Rôzne vodné športy sú k dispozícii od miestnych poskytovateľov pláže.

Deti: Mini klub (4-12 rokov), detské ihrisko, mini disco, detský bazén, detská zábava a detské menu.

Vstupná služba: Pre našich hostí s cieľovým letiskom Hurghada (okrem pobytu v hoteli v Marsa Alam/El Quseir):

Po príchode na letisko Vám ponúkame náš exkluzívny balíček VIP služieb. Tento balík zahŕňa vstupné vízum¹, osobné privítanie od nášho sprievodcu a zaručené rýchle spracovanie pri príchode. Takisto dostanete fľašu vody pri prevode do rezervovaného hotela. Okrem toho balík VIP služieb zahŕňa prehliadku mesta cez Hurghadu, kde u nás zažijete pôvodný Hurghada. Pre túto službu účtujeme poplatok vo výške 32,50 €, ktorý je splatný pri príchode na letisko miestnym sprievodcom.

V LMX v Hurghade, vrátane:
10% zľava na rôzne výlety.

Pre našich hostí so všetkými ostatnými destináciami v Egypte:

Upozorňujeme, že pri príchode na letisko sa pri príchode vydá turistické víno¹. Náklady na túto sumu 32 EUR (vrátane manipulačného poplatku) na osobu sa platia priamo cestovnej kancelárii pri príchode.

¹Výška vízového poplatku sa riadi podľa egyptských právnych predpisov nie po dátume rezervácie, ale po dátume cesty. Ak sa vízové ​​poplatky zvýšia alebo znížia pred cestou, poplatok za služby sa zvýši alebo zníži. V tomto prípade by sme vás okamžite informovali.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().