Albufeira Jardim

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Tento moderný hotel má ideálnu polohu v turistickom centre mesta Albufeira. Krásna, cca. 1,5 km od piesočnatej pláže sa dostanete za cca 10 minút. Centrum mesta s množstvom obchodných a zábavných zariadení je vzdialené 1,5 km. Mestečko sa dá ľahšie dostať autobusom. Zastávka sa nachádza priamo pred hotelom.

adresa:
Apartado 2101
Cerro da Piedade
8200-916 Albufeira
Tel .: 351 289 570070
Fax: 351 289 570071

Vlastnosti:
Hotel bol postavený v 1972nd 398 apartmány ponúkajú hosťom pohodlie a komfort voľby.Hostia majú k dispozícii lobby a recepciu.Výťah vedie na väčšinu poschodí.K vybaveniu patrí hotelový trezor a zariadenie na výmenu peňazí.Vo verejných priestoroch je k dispozícii WiFi.Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, vrátane reštaurácie, raňajková miestnosť, kaviareň a bar.Pre každodenné potreby je hosťom k dispozícii supermarket.Deti sa môžu na ihrisku obracať na svoje srdce.Ďalšie vybavenie zahŕňa novinový stánok, TV miestnosť a herňu.Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na hotelovom parkovisku.Aktívni cestujúci, ktorí chcú preskúmať okolie na bicykli, ocenia požičovňu bicyklov.

Upozorňujeme, že prihlásenie záloha vo výške ca. musí byť zaplatená 50 eur za osobu. Skupiny 4 osoby je potrebné pri prihlásení do vkladom cca 150 eur na osobu v hotovosti.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
byt
Vítajúc apartmány sú vybavené kúpeľňou/WC, telefónom, kuchynským kútom s príslušenstvom, trezorom a balkónom alebo terasou. K dispozícii s jednou spálňou, alebo dve spálne.
štúdio
Pri použití rovnakých prístrojov, Štúdiá majú kombinovaný obývacia izba/spálňa, bez oddelenú spálňu.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre mladších návštevníkov je tu detské ihrisko a 2 detské bazény.

Stravovanie:
Self Catering
Raňajky
Môžete pomôcť sami u raňajky formou bufetu.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu.
Plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu.
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Šport/Zábava:
Osviežujúce občerstvenie ponúka bazén s detským kúpaním. Ležadlá a slnečníky na slnečnej terase sú ideálne pre dovolenku. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. K dispozícii sú rôzne možnosti, vrátane tenisu, golfu, posilňovne, stolného tenisu, biliardu a šípky. Mladí a starí cestovatelia majú možnosť zažiť zaujímavé zábavné programy.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.