Miracle Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Beach Hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži letoviska Kundu. Centrum mesta je vzdialené cca. 5 km od hotela. Najbližšie mesto sa nachádza asi Antalya. 11 km ďaleko. Letisko: AYT cca. 17 km ďaleko.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel má 692 izieb rozložená na 9 podlaží.Interiér zahŕňa lobby, recepciu s nepretržitou prevádzkou, trezor, lobby bar, salónik, kaderníctvo, 6 vlekov, obchod s potravinami, obchod a bar, WiFi (vo verejných priestoroch) a prístup na internet (za poplatok vo verejných priestoroch).K vybaveniu patrí reštaurácia (miestne jedlo a taliančina) s klimatizáciou a terasou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Sezónny, vyhrievaný krytý bazén dopĺňa interiérový dizajn.V areáli bazéna nájdete niekoľko sezónnych bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú pripravené ležadlá, vankúše a dáždniky, ako aj uteráky (proti vkladu).Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (cca 28 m²) sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušič vlasov, telefón, trezor, satelitný TV, klimatizácia (centrálne riadené), Wi-Fi (zdarma), mini-bar a balkón alebo terasu. k dispozícii za príplatok s úplným alebo čiastočným výhľadom na more.

Rodinné prepojené izby: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby, majú dve prepojené izby. Za príplatok si môžete rezervovať rodinnú izbu na more.

Rodinná izba, 2 izby: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby sú dve prepojené miestnosti.

Rodinná izba Standard: Vybavená rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky.

Junior suity: Majú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.

Všetky hospodárske priestory sú vo všeobecnosti najlacnejšou kategóriou izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Ultra All inclusive: raňajky, obedy a večere z bohatého bufetu, raňajky neskoro ráno, turecké a medzinárodné občerstvenie počas dňa (v lete), kávu/čaj a pečivo popoludní a polnočné občerstvenie. Detský bufet pri večeri (v lete). Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a niektoré dovozné nápoje sú zahrnuté v príslušných otvorených baroch od 10:00 do 02:00. Vaša mini-chladnička je naplnená nealkoholickými nápojmi a vodou pri príchode a je naplnená denne. Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Mini klub od 10:00 do 12:30 a od 14:30 do 17:30 pre deti od 9 do 11 rokov
 - Baby Club pre deti vo veku 4 - 8 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
- stráženie detí (za príplatok) a vysoké stoličky
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Ak je to možné, za poplatok: aerobik, basketbal, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, telocvičňa, lukostreľba, puška, minigolf, tenis
 - Večerné show

wellness:
- ktoré môžu byť spoplatnené: špeciálne kúpeľné balíčky, parný kúpeľ, sauna, hammam, masáže, kúpele, relaxačná zóna

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
5 star

správu Adresa:


Upozorňujeme, že bude hotel v období od 11.08.19 do 05.15.2020 Očakáva sa stavebné práce. Výstavba nových vonkajších bazénov. môžu naďalej používať všetky ostatné bazény a krytý bazén. Tam môže byť zrakové a sluchové postihnutie.

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.