Boutiquehotel Stadthalle

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:


Butikový hotel Boutiquehotel Stadthalle vás pozýva stráviť pár krásnych dní v jednom z najkrajších miest v Rakúsku. Príťažlivé ubytovanie, ktoré často navštevujú mladí ľudia, sa nachádza asi 3,8 km od centra mesta. Populárne pamiatky mesta (Wiener Stadthalle, Mariahilfer Straße) sú asi 400 metrov a 750 metrov. Najbližšia vlaková stanica: 5.7 km. Vzdialenosť od viedenského letiska Schwechat je cca. 23 km.

vybavenie:


Butikový hotel má recepciu (otvorenú od 00:00 - 24:00), 2 výťahy, hotelovú terasu, raňajkovú miestnosť, parkovisko (za poplatok), záhradu a letný salónik. Vychutnajte si večer drink v útulnej atmosfére v hotelovom bare. Hotel sa skladá z celkom 79 izieb.

 

Ubytovanie (podľa sezóny):


Jednolôžková izba: Moderné izby sú vybavené satelitnou TV, telefónom, trezorom, WLAN, sprchou/WC a sušičom vlasov.

Dvojlôžková izba: Moderné izby sú vybavené SAT-TV, telefónom, sprchou/WC a sušičom vlasov.

Jednolôžková izba Komfort: majú rovnaké vlastnosti ako jednolôžkové izby a nachádzajú sa na pokojnom mieste s výhľadom do záhrady.

Dvojlôžková izba Komfort: má rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a nachádza sa na pokojnom mieste s výhľadom do záhrady.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Raňajky formou bufetu s regionálnymi produktmi

Ostatné:


- Check-in v deň príchodu od 14:00
- Odhlásenie v deň odchodu do 11:00 hod.
- trezor na izbe (bezplatne)
- Domáce zvieratá povolené na požiadanie
- Hotel je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou, na požiadanie
- Akceptované kreditné karty: Visa, Mastercard, Diners
- Výťah: 2
- Recepcia: 24 hodín
- Parkovanie: na vyžiadanie za poplatok

Kategória Krajina:


3 hviezdičky

Mesto/región:


Nadmorská výška: cca. 151 metrov

Živé mesto Viedeň ako svetové dedičstvo UNESCO zaujme svojou jedinečnou polohou s jedinečnou architektúrou, palácom Schönbrunn, historickými múrmi a nádhernými budovami. Okrem svojich architektonických výhod má Viedeň tiež čo objavovať s regionálnymi špecialitami a rozsiahlym výberom reštaurácií. Okrem širokej škály podujatí ponúka vaše rekreačné stredisko jedinečnú kombináciu tradície a modernosti, početné nákupné možnosti a množstvo rozmanitosti od každodenného života. Kultúrne zaujímaví hostia dostanú svoje peniaze v múzeu.

Možnosti exkurzie vo Viedni:
1. Schönbrunnský palác
2. Dóm svätého Štefana
3. Múzejná štvrť
Tierpark Schönbrunn
Otváracia doba možností zájazdu podlieha výhrade

Výlety v okolí:
1. Neusiedler Pozri
2. Römertherme Baden
3. Wienerwald
Otváracia doba možností zájazdu podlieha výhrade

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že v závislosti od výberu hotela sa pri odhlásení príslušným hosťom môže zaplatiť miestna daň vo výške 1,50 EUR na osobu a noc. Zmeny vyhradené.