Jewels Sahara Boutique Resort

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza v meste Hurghada, priamo na hotelovej piesočnatej pláži. Až do Káhiry je to cca. 485 km. Do centra Hurghady s množstvom obchodných a zábavných zariadení, ako aj reštaurácií a barov sa dostanete po cca. 5 km. Vzdialenosť od letiska je cca. 9 km.

Vybavenie: Tento komfortný plážový hotel bol naposledy zrekonštruovaný v roku 2014 a pozostáva z 2 poschodí s celkom 120 izbami.K vybaveniu patrí recepcia (otvorená 24 hodín), lobby s barom, klimatizácia, Wi-Fi (zdarma), internetový kútik (za poplatok), hotelový trezor (zdarma), výťah a konferenčná miestnosť.Okrem toho interiér zahŕňa bufetovú a a la carte reštauráciu (talianske a miestne jedlá) a niekoľko barov, kaderníctvo, niekoľko obchodov a bezplatné parkovisko.Služby izieb a práčovní, ako aj zdravotnícke služby sú k dispozícii za poplatok.Vo vonkajšom priestore hotela nájdete bazén (nie je možné vykurovať) a bar pri bazéne.Na pláži a pri bazéne nájdete bezplatné plážové lehátka, vankúše, dáždniky a osušky.K dispozícii je tiež plážový bar na pláži.

Ubytovanie: Štandardné izby sú vybavené sprchou alebo vaňou, sušičom vlasov, minibarom (možno s príplatkom), kávovarom (v prípade potreby za poplatok), klimatizáciou (individuálne regulované/prípadne za poplatok), telefónom, pripojením na internet. za poplatok), trezor (možno za poplatok) a balkón alebo terasu. Prípadne je možné ich rezervovať aj s výhľadom na bazén alebo na more. Rodinné izby s výhľadom na more majú rovnaké vybavenie ako štandardné izby a sú závislé od dostupnosti. Apartmány sú priestrannejšie a majú rovnaké vybavenie ako štandardné izby. Sú tiež rezervovateľné s výhľadom na more.

Stravovanie: All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, denné občerstvenie, popoludňajšie čajové a sušienky a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00.

Šport/Zábava: Bezplatne: Zábava pre dospelých (hodiny/denne) a večerné prehliadky, biliard, aerobik, šípky, stolný tenis a plážový volejbal. Za poplatok: masáže.

Deti: detské ihrisko.

Iné: - Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro/Master Card a Visa.

Vstupná služba: Pre našich hostí s cieľovým letiskom Hurghada (okrem pobytu v hoteli v Marsa Alam/El Quseir):

Po príchode na letisko Vám ponúkame náš exkluzívny balíček VIP služieb. Tento balík zahŕňa vstupné vízum¹, osobné privítanie od nášho sprievodcu a zaručené rýchle spracovanie pri príchode. Takisto dostanete fľašu vody pri prevode do rezervovaného hotela. Okrem toho balík VIP služieb zahŕňa prehliadku mesta cez Hurghadu, kde u nás zažijete pôvodný Hurghada. Pre túto službu účtujeme poplatok vo výške 32,50 €, ktorý je splatný pri príchode na letisko miestnym sprievodcom.

V LMX v Hurghade, vrátane:
10% zľava na rôzne výlety.

Pre našich hostí so všetkými ostatnými destináciami v Egypte:

Upozorňujeme, že pri príchode na letisko sa pri príchode vydá turistické víno¹. Náklady na túto sumu 32 EUR (vrátane manipulačného poplatku) na osobu sa platia priamo cestovnej kancelárii pri príchode.

¹Výška vízového poplatku sa riadi podľa egyptských právnych predpisov nie po dátume rezervácie, ale po dátume cesty. Ak sa vízové ​​poplatky zvýšia alebo znížia pred cestou, poplatok za služby sa zvýši alebo zníži. V tomto prípade by sme vás okamžite informovali.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.