Zalagh Parc Palace

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Poloha: Hotel sa nachádza v srdci Fes, medzi úrodnou pôdou Saïss a bohatými lesmi stredného Atlasu. Vzdialenosť do letiska Fes je cca. 20 minút jazdy autom.

Vybavenie: Hotelový komplex pozostáva z celkom 488 bytových jednotiek. Ponúka lobby s recepciou, internetový kútik (za poplatok), reštaurácie, lekárske služby (za poplatok), nočný klub, parkovisko, práčovňa (za poplatok) a rôzne obchody. V dobre udržiavanej záhrade sa nachádza sladkovodný bazén so slnečnou terasou.

Ubytovanie: Štandardné izby majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, satelitnú TV, minibar a balkón.

Strava: polpenzia.

Všeobecné informácie - Turistická daň: Upozorňujeme, že v Maroku je vyberaná turistická daň. Suma závisí od rezervovanej kategórie hotela (od 1 € do 4 € na osobu/deň) a vypočíta sa na osobu a deň. Poplatok nie je zahrnutý v cene pobytu a musí byť zaplatený priamo hotelu. (Zmeny vyhradené)

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().