Kurhaus Kriván

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Stručný opis: Útulný hotel v centre Karlových Varov v bezprostrednej blízkosti kolonád s liečivými prameňmi ponúka svojim hosťom pohodlie, relaxáciu a širokú škálu kúpeľných a wellness procedúr.

Váš hotel: Secesný Kriváň a Slovan sa nachádzajú v kúpeľnom centre Karlových Varov, v blízkosti Mlynskej kolonády.

Takto žijete: 194 pohodlných izieb a 8 apartmánov so sprchou alebo vaňou/WC, sušičom vlasov, chladničkou, telefónom, TV so satelitným príjmom, rýchlovarnou kanvicou, pripojením na internet, županom.

Potraviny a potraviny Genie & ßen: národné a medzinárodné jedlá. Raňajky formou bufetu, obed a večera výber z menu. Strava, Schon-, Diabetiker-, vegetariánske jedlo možné. Kaviareň, letná terasa, knižnica. Wi-Fi v lobby.

Wellness & amp; Kúpele: Krytý bazén (12 x 5 m, cca 31 ° C, cca € 3,50/h) s protiprúdom, podvodná masážna lavica. Infračervené u. Fínska sauna, parný kúpeľ, ľadová komora, (podľa Geb.). Soľná jaskyňa. Reflexná terapia lávovými kameňmi a nohami, kaderníctvo, manikúra a pedikúra.

Kúpeľná oblasť: Balneo oddelenie (Po-Ne 7-16 hod.) S termálnou vodou pre kúpele (perla, CO2, vír, slatina), hydropunktúra, reflex, podvodná masáž, elektrická, magnetická a kyslíková terapia, svetelná terapia ( Biolamp, Sollux lampa), nápravná gymnastika, škótske sprchy, inhalačná lekárska starostlivosť, 24-hodinová zdravotná a súrodenská pripravenosť.
Indikácie: ochorenia tráviaceho systému, podpora u. Muskuloskeletálny systém, pozrite sa na zdravotnú poisťovňu pre jedného Krátky záber .

Voľný čas: Je ideálnym východiskovým bodom pre prechádzky cez hlavnú kolonádu, návštevu obchodov a kaviarní. Becherovka a sklárske múzeum. Pravidelné koncerty a festivaly.

Dvojlôžková izba: útulné izby so sprchou alebo vaňou/WC, sušičom na vlasy, chladničkou, telefónom, TV so satelitným príjmom, rýchlovarnou kanvicou, pripojením na internet, županom.

Jednolôžková izba: útulné izby so sprchou alebo vaňou/WC, sušičom vlasov, chladničkou, telefónom, TV so satelitným príjmom, rýchlovarnou kanvicou, pripojením na internet, županom.

Carlsbad kúra:
 • lekársky vstup, kontrola, záverečná skúška. Laboratórium, EKG podľa potreby
 • 21 lekársky predpísaných kúpeľných procedúr týždenne (1x hlavné a 2x sekundárne ošetrenie/deň Mon.-So.)
 • Vychutnajte si služby ako je Karlovy Vary
Telefónna predvoľba: 536P2NN

Karlovy Vary si užívajú: Užite si svoj pobyt v Karlových Varoch.
 • Použitie županu, pitná kúra
 • Wi-Fi v hale, prístup na internet na izbe, pobytová taxa
Telefónna predvoľba: 536P1NN

Termálny týždeň: Objavte mesto termálnych prameňov a relaxujte.
 • 1x fľaša vína na izbe
 • 1x káva a koláč
 • Počiatočná a záverečná lekárska prehliadka, laboratórny test, analýza, EKG
 • 2x klasická masáž
 • 2x perličkový alebo vortexový kúpeľ
 • 1x soft-pack (mandľový olej)
 • 2x chodník alebo Kneippov chod
 • 2x vstup do soľnej jaskyne
 • 3x 1 hod. Vstup do Wellness & Spa Center
 • Vychutnajte si služby ako je Karlovy Vary
Telefónna predvoľba: 536P4NN

Relaxácia v Kriv & án:
 • 1x čiastočná masáž
 • 1x hydropunktúra alebo vírivý kúpeľ
 • 1x soľná jaskyňa
 • 1x 2 hodiny vstup do Wellness & Spa Center
 • Vychutnajte si služby ako je Karlovy Vary
Telefónna predvoľba: 536P5NN

Kúpeľná dovolenka:
 • lekársky vstup, kontrola, záverečná skúška. Laboratórium, EKG podľa potreby
 • približne 17 lekársky predpísaných kúpeľných procedúr týždenne (1x hlavná a 1,5 sekundárna liečba/deň po-sob.)
 • Vychutnajte si služby ako je Karlovy Vary
Telefónna predvoľba: 536P7NN

Náš názor: Mesto Karlovy Vary je jedným z miest, ktoré by ste určite mali navštíviť vďaka bohatej histórii, krásnej architektúre kúpeľných budov, kúzlu prírody, jedinečným termálnym prameňom a zaujímavým výletom do okolia.Ak sa rozhodnete pre niektorý z balíkov liečebných alebo rekreačných pobytov, navštívte mesto, ktoré bolo známe svojimi kúpeľnými zariadeniami, výrobou porcelánu, brilantným brúseným sklom, svetoznámou výrobou likérov alebo medzinárodným filmovým festivalom. pobyt v hoteli.To vám ponúka neobmedzené možnosti objavovania a cestovania.

Secesný Kriváň a Slovan sa nachádzajú v kúpeľnom centre Karlových Varov, neďaleko Mlynskej kolonády.

Doplňujúce informácie: Rekreačný poplatok v cene. Garáž: cca. € 7/deň. Zľava pre deti: na vyžiadanie. Psy: cca. € 8/deň.

194 pohodlných izieb a 8 apartmánov so sprchou alebo vaňou/WC, sušičom na vlasy, chladničkou, telefónom, TV so satelitným príjmom, rýchlovarnou kanvicou, pripojením na internet, županom.

Národné a medzinárodné jedlá. Raňajky formou bufetu, obed a večera výber z menu. Strava, Schon-, Diabetiker-, vegetariánske jedlo možné. Kaviareň, letná terasa, knižnica. Wi-Fi v lobby.

Príchod vlaku z € 79 do Karlovy Vary. Transfer (okružná cesta) z vlakovej stanice (cca 3 km) cca. € 10/košík (1-3 osoby), rezervácia cez Fit, platba na mieste. Príchod autobusu od € 168 Nemecko-široký dom-to-house (tam a späť). Transfer Praha PRG (cca 120 km) na vyžiadanie v Fit. Všetky cestovné denne cez CRS alebo na požiadanie v Fit.

Krytý bazén (12 x 5 m, cca 31 ° C, cca € 3,50/hod.) S protiprúdom, podvodná masážna lavica. Infračervená a fínska sauna, parný kúpeľ, ľadová komora, za poplatok. Soľná jaskyňa. Lávový kameň a reflexná nôh, kúpele. Kaderníctvo, manikúra a pedikúra.

Oddelenie Balneo (Po-Ne 7-16 hod.) S termálnou vodou pre kúpele (perla, CO2, vír, slatina), hydropunktúra, reflex, podvodná masáž, elektrická, magnetická a kyslíková terapia, svetelná terapia (biolampa, Sollux lampa), nápravná gymnastika, škótske sprchy, inhalácia. Lekárska starostlivosť, 24 hodín lekárska a súrodenská pripravenosť. Po krátkom príspevku sa prosím obráťte na zdravotnú poisťovňu.

Podmienky a cestovné informácie Táto cesta je rozdelená podľa vysokej normy EÚ pre dovolenkové pobyty s primeranou ochranou. Ďalšie informácie o vašich hlavných právach podľa smernice (EÚ) 2015/2302 Nasledujúci odkaz obsahuje aj pravidlá ochrany osobných údajov, cestovné podmienky, cestovný pas, pasové a vízové ​​informácie, všeobecné cestovné poradenstvo, informácie o cestovných lekárskych zariadeniach a obmedzenia mobility: