Sensitive Premium Resort and Spa

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza v meste Bogazkent, cca. 250 m od súkromnej piesočnatej/kamienkovej pláže (doporučené topánky na kúpanie). To je v pešej vzdialenosti. Najbližšia atrakcia je Amfiteáter Aspendos (15 km). Najbližšie mesto Antalya je cca. Vzdialenej 50 km. Letiská: AYT cca. 41 km, GZP cca. 144 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel bol otvorený v roku 2016 a má 402 izieb.Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, lobby bar, kaderníctvo a obchod a WiFi (vo verejných priestoroch).K vybaveniu patrí reštaurácia (miestne jedlo a taliančina) s terasou a klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.Kryt interiéru dokončuje interiér.K bazénu patrí niekoľko bazénov, ako aj bar pri bazéne (sezónne), detský bazén a tobogán.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú lehátka a slnečníky, rovnako ako uteráky (na zálohu).

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba (cca 36 m2): má kúpeľňu alebo sprchu/WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, trezor na prenájom, SAT TV, minibar, kávovar/čajový set, WiFi, telefón a balkón alebo terasu.
Za poplatok aj pri bočnom výhľade na more alebo na mori rezervovateľný.

Rodinná izba (cca 48m2): Ďalšia samostatná spálňa so spojovacími dverami, s rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba.

Rodinná izba, 2 izby (48 m²): Ďalšia samostatná spálňa so spojovacími dverami, s rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba.

FZ so spojovacími dverami: Ďalšia samostatná spálňa so spojovacími dverami, s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby.

Suity (asi 80 metrov štvorcových): S rovnakými funkciami ako dvojlôžkové izby majú spálňu, obývaciu izbu a vírivku.

Ekonomické izby sú vo všeobecnosti najlacnejším typom izieb. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
All inclusive/Ultra All inclusive: raňajky, raňajky neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu. Denné občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty all inclusive sú zahrnuté od 00:00 do 24:00 v príslušných otvorených pruhoch. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako napr čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.

Deti (v závislosti od sezóny):
- Mini klub pre deti vo veku 4 - 12 rokov
 - Detský bazén pri bazéne
 - Detské ihrisko

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Príplatok za poplatok: biliard, stolný tenis, plážový volejbal, posilňovňa, masáže, sauna, hammam, kúpele, turecké kúpele
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok): Golfové ihrisko
- Zábava pre dospelých
 - Večerné show

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
- Práčovňa (za príplatok), Žehlenie (za príplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
 - Bezbariérovým prístupom (na vyžiadanie)
- parkovacie zariadenia
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.