Royal Seginus

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Miesto:


Plážový hotel sa nachádza v meste Lara, cca. 200 m od súkromnej piesočnatej/kamienkovej pláže (odporúčame kúpaciu obuv). To je v dochádzkové vzdialenosti. Nákupy a zábava sa nachádzajú v okolí. Centrum Antalye je cca. 20 km. Letisko: AYT cca. 15 km.

vybavenie:
Klimatizovaný hotel, ktorý sa skladá z hlavnej budovy a prístavby, bol otvorený v roku 2017 a má 498 izieb a 9 poschodí.Interiér zahŕňa lobby, recepciu s nepretržitou prevádzkou, lobby bar, salónik, 9 vlekov, obchod s potravinami, obchod a bar, WiFi (vo verejných priestoroch) a internetový kútik.K vybaveniu patrí reštaurácia (ázijská, talianska a miestna) s terasou a klimatizáciou.V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédsky stôl.Snack bar ponúka ďalšie malé jedlá.Sezónne vyhrievaný krytý bazén dopĺňa dizajn interiéru.Bazén zahŕňa niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov a bar pri bazéne (sezónne), samostatný detský bazén a vodný tobogán.Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách.Na pláži a pri bazéne sú lehátka a slnečníky, rovnako ako uteráky (na zálohu).Na plážovom bare (sezónne) si hostia môžu vychutnať občerstvenie a občerstvenie.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Dvojlôžková izba Superior (60-64 m²): majú kúpeľňu alebo sprchu/WC, parný kúpeľ, sušič na vlasy, telefón, SAT TV, klimatizáciu (centrálne ovládanú), písací stôl, kreslo alebo pohovku, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju, minibar (bez poplatku ), Trezor a balkón alebo terasa. Za príplatok si môžete rezervovať s výhľadom na more.

Dvojlôžkové izby: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby typu Superior.

Rodinná izba Standard: S rovnakým vybavením ako dvojlôžková izba Superior máte k dispozícii ďalšie zariadenia na spanie. Za príplatok si môžete rezervovať s výhľadom na more.

Rodinné izby, 2 izby (cca 70-80m2): majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžková superior s 2 izbami so spojovacími dverami.
Za poplatok tiež s výhľadom na more rezerváciu.

Rodinná izba Duplex (cca 110-120 m²): S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby typu Superior sú na dvoch poschodiach dve prepojené izby.

Mezonet: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby typu Superior sú na dvoch poschodiach dve prepojené izby. Za príplatok si môžete rezervovať s výhľadom na more.

Junior suita (cca 130-140 m²): Vybavené inak identickým vybavením ako dvojlôžkové izby Superior majú v kúpeľni jacuzzi, oddelenú spálňu, obývaciu časť a výhľad na more.

Suita Deluxe (160170 m²): Vybavené rovnakým vybavením ako suity junior, sú priestrannejšie.

Economy Family Rooms sú vo všeobecnosti najlacnejší typ izby. Miesto, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme akceptovať žiadne požiadavky týkajúce sa zariadenia a polohy. Rozdelenie je na hoteliér na mieste.

Rodinná ruleta: Nie je potvrdený žiadny špecifický typ izby. Prideľovanie sa vykonáva na mieste podľa dostupnosti a zodpovedá hotelier. Ak má váš hotel hlavné a vedľajšie budovy, ubytovanie môže byť v hlavnom dome, aj v prístavbe.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
Ultra All inclusive: raňajky, raňajky neskoré raňajky, obed a večera formou bufetu, polnočné občerstvenie. Občerstvenie počas dňa, zmrzlina popoludní, káva/čaj a pečivo. Miestne alkoholické, nealkoholické nápoje a niektoré dovezené nápoje sú k dispozícii 24 hodín denne, 24 hodín denne, v otvorených baroch. Na za poplatok sú k dispozícii čerstvé šťavy, šampanské, fľaškové nápoje, niektoré luxusné dovezené nápoje a reštaurácie à-la-carte. Nosenie náhrdelníkového náramku je povinné. Vyžaduje sa vhodné oblečenie s jedlom.

Deti (v závislosti od sezóny):


- detská zábava pre deti od 4 do 12 rokov
- Mini klub od 10:00 do 12:00 a od 14:30 do 17:00 pre deti od 4 do 12 rokov
- Samostatný detský bazén pri bazéne
- samostatný aquapark s 3 toboganmi
- Stráženie detí (za poplatok) a vysoké stoličky
- Detské ihrisko
- Detské menu/bufet/detský kútik v reštaurácii

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):


- za poplatok: aerobik, biliard, boccia, šípky, vodný aerobik, stolný tenis, plážový volejbal, posilňovňa, tenis
- Denné Zábava
- Večerné show
- Živá hudba

wellness:
- za poplatok: masáže, hammam, kúpeľné, relaxačná miestnosť, špeciálne wellness balíčky, sauna, vírivka, parný kúpeľ

Poznámka:
Upozorňujeme, že pre deti sa slávnostná večera koná na Vianoce a/alebo Silvestra v samostatnej reštaurácii.

 

Ostatné:
- Prijaté spôsoby platby: Euro/Mastercard, Visa
 - Žehlenie (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
 - Upratovanie izieb, každý deň
 - Napätie: 220 voltov

Kategória Krajina:
5 star

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka pre on-line Visa Turecka:
Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré národnosti (s výnimkou Nemecka) bolo zavedené elektronické vízum (elektronické vízum) od 10.04.2014. Platí to pre dovolenky a služobné cesty a pred odletom je potrebné ich požiadať a tlačiť online.

Cestovatelia z iných národností by preto mali overiť na svojich veľvyslanectvách alebo konzulátoch vstupné požiadavky.

Poznámka:
Od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) V hoteli, ktorý si môžete rezervovať, môžu byť rekonštrukčné a stavebné práce v susedných hoteloch, ako aj v bezprostrednom okolí.