Hotel Melia The Level

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Hotel Melia The Level

Melia Grand Hermitage - ÚROVEŇ:

Poloha: Hotel je vzdialený len cca. 100 m od piesočnatej pláže, ktorá sa nachádza v krásnej krajine parku. Centrum je cca. 200 m a letisko Varna cca. 30 km. Zastávka autobusu je cca. 300-350 metrov.

Vybavenie: Tento luxusný hotel ponúka celkom 727 izieb.K vybaveniu hotela patrí priestranná vstupná hala s recepciou, kde sa koná personalizované uvítacie ošetrenie VIP, konferenčné miestnosti, Wi-Fi (vrátane), výťahy, 3 reštaurácie, vrátane 1 bufetovej reštaurácie Al dente s talianskou a 1 bufetovou reštauráciou Hermitage a exkluzívna reštaurácia LEVEL Bufetová reštaurácia s terasou, pivná záhrada, kaviareň Sunshine, lobby bar, snack bar, The Stage Bar (otvorený len v sezóne), pivnica, Café Roma, 8 konferenčných miestností a sála.Hotel ponúka aj prístup k exkluzívnemu, intímnemu a relaxačnému salóniku LEVEL s úchvatným výhľadom na knihu Black Sea a otvoreným barom s liehovinami a nealkoholickými nápojmi medzi 14:30 a 17:00 a čajom od 16:00 do 17:00.

Ubytovanie: Štýlové dvojlôžkové izby (min./max.2 dospelí, max. 2 dospelí + 2 deti) sú zariadené v teplých farbách a vybavené dreveným nábytkom z mahagónu.Izby sú vybavené vaňou a sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, internetom (vrátane), trezorom, TV so satelitným príjmom, minibarom (za poplatok), klimatizáciou a balkónom na strane pozemku.S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby na strane pozemku je obmedzený počet lacných izieb pre výhľad na more (min./max 2 dospelí, max. 2 dospelí 2 deti) sú podobne vybavené.Dvojlôžkové izby typu Superior s manželskou posteľou s výhľadom na more majú dvojlôžkové izby typu Superior (minimálne 2 dospelí, max. 2 dospelí 2 deti) na horných poschodiach hotela na strane krajiny alebo s neporovnateľným výhľadom na čierne more.Rodinná izba výhľad na more (min 2 dospelí 2 deti, max. 4 dospelí 1 dieťa) majú 2 dvojlôžkové izby so spojovacími dverami a 2 kúpeľne so sprchou/WC.

Šport/Zábava/Wellness: Zahrnuté: Krytý bazén, vírivka, stolný tenis, šach, biliard a tiež fitnes miestnosť pre športových hostí, zábavný program (aj nemecky hovoriaci), denná večerná zábava so živým poplatkom: prístup do exkluzívneho kúpeľného centra Yhi Spa Kúpele ponúkajú saunu, parný kúpeľ, kozmetický salón a kúpele s 18 miestami na procedúry, kde si môžete oddýchnuť pri kúpeľných procedúrach z Tibetu a Havajských ostrovov, čokoládových procedúr, bulharských masáží Rhodopski a oveľa viac. V Sala Tracia na Vás čakajú lahodné pochúťky, kde si môžete oddýchnuť vo vani plnej červeného vína.

Deti: Pre mladších hostí je k dispozícii integrovaný detský bazén a detské ihrisko. V miniklube (4-12 rokov) s nemecky hovoriacou starostlivosťou sa ponúka pestrý program a zábavný program pre deti. Na oddelenej recepcii pre deti sú deti vítané s nápojom na privítanie a občerstvením. Hotel YhiSpa ponúka aj špeciálnu oblasť pre deti s kozmetickými procedúrami a masáže sú k dispozícii na vyžiadanie zdarma.

Upozornenia: Check-in: od 15:00 hod. Check-out: do 12.00 hod. Parkovanie: vo verejných podzemných garážach, cca. € 10,0/deň (v závislosti od dostupnosti) Platba kartou: VISA, Mastercard, Amexco

Popis regiónu: Bulharsko - Vyskúšajte všestrannú krajinu s pôsobivými horami, zalesnenými svahmi a míľami rozľahlých pláží. Storočná história sa odráža v kostoloch, kláštoroch a múzeách. Okrem toho je Bulharsko známe svojou hodnotou za peniaze a je jednou z najobľúbenejších dovolenkových destinácií v Európe.

Váš letovisko Zlaté piesky:
Golden Sands sa nachádza v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora, asi 20 km severovýchodne od mesta Varna. Zlaté piesky sú jedným z najstarších a najznámejších veľkých komplexov na pobreží Čierneho mora. Miesto sa vyznačuje krásnou plážovou promenádou a mnohými kaviarňami, reštauráciami a obchodmi.