Ocean Riviera Paradise

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 5 hviezdy

Miesto:
Hotel sa nachádza v Playa del Carmen, len 800 metrov od pláže. Centrum mesta Playa del Carmen je vzdialené 8 km. Tu sú početné reštaurácie, bary a obchody. Letisko Cancun (CUN) sa nachádza v cca. Vzdialenosť 50 km.

adresa:
Carretera Federálny Chetumal Cancún Km 296
Xcalacoco
77710 Playa del Carmen
Riviera Maya
Tel .: 52 998 287 21 00, 52 984 159 18 00

Vlastnosti:
Hotel pozostáva z celkom 782 izieb rozmiestnených v budovách Eden, Privilege a Daisy. K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinovou recepciou. 10 reštaurácií podáva miestne jedlá, ako aj talianske, ázijské, stredomorské a iné medzinárodné jedlá. 12 bar vás pozýva na ukončenie večera s nápojom. Vo vonkajšom priestore sa nachádza celkom 5 bazénov. Slnečníky sú k dispozícii pri bazéne a na pláži zadarmo. Cirkulácia je tiež k dispozícii zadarmo v bazéne. V hotspotoch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Parkovanie je bezplatné, v závislosti od dostupnosti. Zvieratá nie sú povolené.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Suita Junior
Izby majú kombinovanú obývaciu a spálňu, kúpeľňu so sprchou alebo vaňou a WC a balkón alebo terasu. K vybaveniu patrí televízia, klimatizácia, trezor, minibar (za príplatok), kávovar a sušič vlasov. Izby sú umiestnené v budove Eden.
Prístup Junior Suite Pool
S rovnakým vybavením ako junior suite, izby ponúkajú priamy prístup k bazénu. Izby sú umiestnené v budove Eden.
Junior Suite Deluxe
S iným vybavením ako Juniorsuite sú izby v budove Privilege. Budete tiež mať prístup do salónika Privilege Lounge.
rodinné apartmáne
S iným vybavením ako Juniorsuite sú izby v budove Daisy.

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Deti:
Pre našich mladších hostí je k dispozícii detský bazén, detské ihrisko a detský klub (3 - 11 rokov).

Stravovanie:
All Inclusive
Raňajky, obedy a večere z bufetu. Ponúka tiež občerstvenie, nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje.

Ecosteuer:
Upozorňujeme, že mestská daň cca. 25 MXN (cca 1,20 EUR) za izbu a noc. Poplatok nie je zahrnutý do ceny zájazdu a hosť musí zaplatiť priamo hotel. Deti do 18 rokov sú oslobodené od dane (podliehajú zmenám).

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Prichádzajúce zo Spojených štátov:
US Transport Security Administration (TSA) vás zaväzuje poskytovať osobné informácie o cestujúcich od 01.11.2010. Nasledujúce údaje musia byť zhromaždené ihneď po Vašej rezervácii všetkými cestujúcimi na lety do/z USA: celé meno (ako v cestovnom pase, vrátane všetkých krstných mien), dátum narodenia, pohlavie a, ak je k dispozícii, takzvané opravné číslo (tento dostane Cestujúci, keď bolo objasnené, že bol na "Zoznamu strážcov" neoprávnene. Prosím kontaktujte naše servisné stredisko, aby ste vyplnili svoje údaje v deň vašej rezervácie, s uvedením čísla rezervácie e-mailom.

USA zaviedli ESTA elektronické cestovné povolenie (ESTA) pre všetkých cestujúcich v USA (vrátane nemeckých štátnych príslušníkov) a tranzitných cestujúcich. Informácie o procese online registrácie nájdete na adrese Every Traveler, vrátane detí všetkých vekových kategórií, ktoré si vyžadujú vlastné povolenie. Povolenie ESTA je potrebné požiadať online najneskôr 72 hodín pred odchodom.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.