The Sand Gate

  Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

  Kategória: 3 hviezdičky

  Miesto:
  Ďalej len "Sand Gate" sa nachádza v Hulhumale, Maldivy.

  adresa:
  Lot 10820
  Hulhumale
  Tel .: 960 33 50 616

  Vlastnosti:
  Rôzne vybavenie a služby - úschovňa batožiny a izbová služba - ponúkli rovnako. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi cestovateľ. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Prostredie môže byť preskúmané vďaka požičovňa bicyklov s kole.

  Check-in/check-out:
  Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

  Ubytovanie:
  V izbách je kúpeľňa, klimatizácia možno ovládať vnútornú klímu. V každej izbe je minibar, chladnička, prístup k internetu a Wi-Fi. V kúpeľni, vybavené sprchou, sušičom vlasov.

  Informácie o možnostiach spánku:
  Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

  Stravovanie:
  K dispozícii je reštaurácia. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa.

  Šport/Zábava:
  Na terase môžu hostia užívať pekného počasia.

  Green Tax:
  Upozorňujeme, že niektoré hotely v Maldivách zelenej dane z cca. USD 6, - je vyberaná na osobu a noc. Tento poplatok nie je zahrnutý v cene ubytovania a platí sa hosťom na mieste v hoteli. (Zmeny vyhradené)

  Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
  Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
  Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

  Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
  Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

  Extra prestupov:
  Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

  Extra domáci prevod:
  Príspevok na batožinu pre tuzemské prevody sa môžu líšiť od príspevku na batožinu leteckej spoločnosti. Pre poplatky za nadváhu batožiny sa môžu vzťahovať príplatok.

  Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
  Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

  Poznámka o požiadavkách na vstupných:
  Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

  Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
  Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

  Správanie Poznámka:
  Nachádza sa na ostrove, ktorý je obývaný miestnymi obyvateľmi. V súlade s právnymi predpismi, ktoré nie je dovolené hostí na ostrove počas svojho pobytu, nosiť bikiny alebo podobného plaviek. Verejná spotreba alkoholu je zakázané. Je však možné usporiadať výlety na piknik ostrovy pre hostí, kde neplatia tieto obmedzenia.

  Informácie o nočných letov:
  Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

  Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

  Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
  Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.