Ramada Hotel & Suites Istanbul Golden Horn

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Umiestnenie: Ramada Hotel & Suites Istanbul Golden Horn sa nachádza v meste Beyglu Istanbule. sa nachádza v blízkosti Halic Congress Center, Miniatúrky, ústredie MUSIAD, Istanbul Trade University, Halic University, Koc múzeum, zábavný park Vialand a Bilgi univerzity. Historické Istanbul a okresy Taksim, Besiktas a Levent sú asi 10 minút jazdy.

Vybavenie: Hotel má vstupnú halu s recepciou, Golden Horn reštaurácia, salónik a bar, kúpeľné centrum s tureckým kúpeľom, saunou, parným kúpeľom a vírivkou a niekoľko konferenčných miestností.

Ubytovanie v rodinnom dome: Štandardné izby sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, trezorom, telefónom, TV, WiFi (zdarma), Kafeee-/čaju, mini-bar (za príplatok), a výhľad na mesto. Všetky izby typu Economy nemajú okná, s rovnakým vybavením.

Stravovanie: Fühstück k dispozícii.

Poznámka pre dovolenkové pobyty (hotelový let): Vezmite prosím na vedomie, že naše informácie o predpisoch o batožine a stravovaní pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť, ako aj požiadavky na vstup, miesto určenia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information ().

Poznámka k obsadenosti izieb: Upozorňujeme, že obsadenosť v dvojlôžkovej izbe s viacerými prístelkami zníži užitočnú plochu priestorov. Odporúčame, aby ste rezervovali, ak je k dispozícii, priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej miestnosti alebo viacerých izieb, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka: Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.