L'Ermitage

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Hotel sa nachádza priamo v susedstve starého mesta Tallinn, uprostred krásnej zelene. Pamiatky mesta sú v pešej vzdialenosti, ako je srdce starého mesta a radnice. Do portu je možné dosiahnuť približne 10 minút. Najbližšie letisko je cca. 5 km a najbližšia zastávka verejnej dopravy je cca. 15 minút od budovy hotela.

adresa:
Toompuiestee 19
10137 Tallinn
Tel .: 372 6996 400
Fax: 372 6996 401

Vlastnosti:
Hotel má 122 izieb. Hosťom je k dispozícii vstupná hala a 24-hodinová recepcia. Horné poschodia sú ľahko prístupné výťahom. K vybaveniu patrí trezor a zmenáreň. Hotel ponúka celý rad vybavenia pre pohodlný pobyt vrátane dvoch reštaurácií a baru v jedálni a bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli. Hotel ponúka parkovanie za poplatok. Tieto náklady závisia od dostupnosti a nákladov cca. 11 € za deň pre automobily, cca. 5 € za deň pre motocykle a cca. 15 € za deň pre autobusy.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
double Štandardná
(cca 14-18 m²) Izby majú kúpeľňu s vaňou alebo sprchou/WC a sušičom vlasov, rovnako ako spálňu s bezplatným WLAN, minibarom (za poplatok), TV s plochou obrazovkou, písacím stolom a telefónom.
Voliteľne k dispozícii ako dvojposteľová izba.
Standard Single Room
9-11 m²) S rovnakým vybavením sú tieto izby o niečo menšie a zamerané na jednu osobu.
Dvojlôžková izba Superior
(cca 23 - 30 m²) Superior izby sú priestrannejšie a majú rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby a majú aj posedenie, zariadenie na prípravu čaju a kávy, župan a papuče a klimatizáciu.
rodinné izby
(cca 18 m²) Rovnako ako štandardná izba s možnosťou ďalšieho spánku (napríklad spacie kreslo).

Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelky sú poskytované obsadením troch osôb v izbe. Prístelka sa môže vykonať aj vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.

Stravovanie:
Raňajky
Môžete pomôcť sami v bufetu (raňajky).

Wellness:
Pre relaxáciu ponúka hotel sauna a vírivku za poplatok. Za prvú hodinu je cena 30 € a za každú ďalšiu hodinu 20 €.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto podmienky nie sú splnené, hoteliér môže odmietnuť ubytovanie alebo požadovať príplatok na mieste.

Extra prestupov:
Upozorňujeme, že pri miestnom prenose môžu vzniknúť príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Bezplatná batožina a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Vstupné požiadavky sa líšia v závislosti od miesta určenia. Podrobné informácie vám poskytne zákaznícky servis.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.