Old Waverley

Radi by sme Vás informovali, že preklad do slovenského jazyka je informatívny a prekladaný automatizovane z nemeckého jazyka, prosíme preto o Vaše pochopenie. Originálny popis hotela a služieb v nemeckom jazyku zobrazíte kliknutím na nemeckú vlajku.

Zobraziť popis cestovnej kancelárie:

Kategória: 3 hviezdičky

Miesto:
Tento očarujúci hotel v tradičnom štýle ponúka úžasný výhľad na záhrady Princes Street Gardens a hrad Edinburgh. Obchody, reštaurácie, bary, krčmy a hromadná doprava v bezprostrednej blízkosti hotela. Ďalšia diskotéka je cca. 300 m od hotela.

adresa:
43 Princes Street
Edinburgh EH2 2BY
Tel .: 44 131 556 4648

Vlastnosti:
Hostia môžu relaxovať v 10 junior apartmánoch a sú tu 3 jednolôžkové a 72 dvojposteľových izieb. Hotel vítá hostí v lobby s recepciou s nepretržitou prevádzkou a 24-hodinovou recepciou/check-out. Jednotlivé poschodia sú ľahko prístupné výťahom alebo schodiskami. Rôzne zariadenia a služby zahŕňajú šatňu, trezor, izbovú službu, práčovňu a konferenčnú miestnosť. Dom má zariadenie s prístupom pre invalidné vozíky. Ak prídete s vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku ubytovania.

Check-in/check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva od 10:00 do 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené klimatizáciou a individuálne ovládaným kúrením, ako aj kúpeľňou. Izby s kobercom majú manželskú posteľ. K dispozícii je tiež kuchynka s príslušenstvom na prípravu čaju a kávy. K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie cestujúcich. Malé doplnky zaisťujú skvelý pobyt vrátane prístupu na internet, telefón, TV a rádio. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Stravovanie:
K dispozícii sú rôzne možnosti stravovania, ako napríklad jedáleň, raňajková miestnosť a bar. Nefajčiarska reštaurácia má vysoké kreslá pre dojčatá. Dom ponúka rezervovateľné stravovacie služby vrátane prenocovania vrátane raňajok, polpenzie a plnej penzie. Bohatý bufet očakáva hostí na raňajky a na večeru sú k dispozícii jedlá à la carte. Na obed si môžete objednať menu. Pre špeciálne chute ubytovanie udržuje diétne jedlá pripravené.

Dôležité upozornenie na rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov sú rezervovateľné len pre cestujúcich vo veku nad 60 rokov. Táto požiadavka na vek musí byť splnená pre všetkých cestujúcich v miestnosti. Ak tieto podmienky nie sú splnené, vzniknú dodatočné náklady pre cestujúcich na mieste.
Vybavenie seniorskej izby zvyčajne zodpovedá štandardným izbám.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, požiadajte o rezerváciu pred rezerváciou!

Poznámka na batožinu politiky/Naše jedlá:
Voľné batožiny a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.

Poznámka o požiadavkách na vstupných:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že v prípade nočných letov s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v destinácii je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna zmena je vyhradená).

Ak spiatočný let je nočný let s odletom v 04:00 ráno z cieľovej oblasti, hotel sa odhlási o 12:00 hod. (S výhradou miestnej zmeny) predtým.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred príchodom je možné rezervovať si ďalšiu noc za príplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.